Dzisiaj jest: 21 Maja 2018 roku    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
wtorek, 11 kwietnia 2017 08:42

Zajączek z GPP

Zbliżający się Zajączek do dobra sposobność do obdarowania najmłodszych. Okazji nie przegapiła niezawodna załoga Prime Cargo Poland Sp. z o.o.

Załadowana po dach ciężarówka wyjechała z goleniowskiego centrum dystrybucji przy ulicy Prostej 16 dzisiaj rano. Na trasie przejazdu znalazły się goleniowskie domy dziecka, przedszkola i szpital, przedszkole i świetlica środowiskowa w Nowogardzie i przedszkole w Płotach. W dostarczaniu prezentów pod wytypowane adresy pomagali motocykliści ze Stowarzyszenia Motocyklistów Dla Dzieci i Goleniowskiego Stowarzyszenia Motokorba.

Tym razem do dzieci trafią nie tylko zabawki, ale też dziecięce pościele, ręczniki, trampoliny, hulajnogi, rowerki, a nawet meble. Obdarowani będą się bawić m.in. klockami Lego i zabawkami Fisher Price. Wszystkie prezenty są fabrycznie nowe, mają tylko uszkodzone opakowania.

To nie pierwsza tego typu akcja charytatywna zorganizowana przez Prime Cargo. W grudniu ubiegłego roku najmłodszych w całym regionie odwiedził Święty Mikołaj. Wcześniej zabawki trafiały do potrzebujących w powiecie goleniowskim.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl