Dzisiaj jest: 26 Kwietnia 2018 roku    |    Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
czwartek, 14 września 2017 09:34

Pierwszy numer "Wieści z Bezdroży"

Stowarzyszenie Szanse Bezdroży Gmin Powiatu Goleniowskiego wydało właśnie pierwszy numer swojej gazety pod tytułem "Wieści z Bezdroży". W słowie wstępnym do pierwszego numeru Zbigniew Łukaszewski, prezes LGD informuje, że publikacja ma na celu wspieranie rozwoju obszarów wiejskich oraz pomoc w pracy sołtysów, członków rad sołeckich oraz wszystkich osób aktywnych, działających na rzecz rozwoju swoich miejscowości.

Gazeta jest bezpłatna, kolportowana jest na terenach wiejskich powiatu goleniowskiego. Będzie się ukazywać cyklicznie co kwartał. Pierwszy numer czasopisma można pobrać również pdfw wersji elektronicznej.

Stowarzyszenie Szanse Bezdroży Gmin Powiatu Goleniowskiego zaprasza również serdecznie do udziału w konkursie na artykuł do gazety „Wieści z Bezdroży”. Powinien on dotyczyć obszaru powiatu goleniowskiego. Może promować lokalne zasoby (ciekawe miejsca, agroturystyka, liderzy), lokalne przepisy kulinarne, ekologię, zdrowy tryb życia, powinien mieć formę artykułu, reportażu, fotoreportażu, relacji, wywiadu, felietonu, eseju itp. Prace można zgłaszać od 18.09.2017 r. do 02.10.2017 r., przesyłając je drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Nagroda w konkursie jest nagrodą pieniężną i zależy od długości artykułu. Szczegóły konkursu znajdują się w pdfregulaminie dostępnym na stronie stowarzyszenia.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl