Dzisiaj jest: 17 Lutego 2019 roku    |    Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz

Został uruchomiony adres e-mail na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej. Wszelkich informacji można zasięgnąć pod adresem zaz@goleniow.pl.

piątek, 15 lutego 2019 12:02

Likwidacja koczowiska

W piątek rano pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej zlikwidowali obozowisko bezdomnych przy torach w pobliżu Rampy. Mieszkający tam bezdomni zostali dzień wcześniej uprzedzeni, mieli więc czas na wyprowadzenie się i zabranie rzeczy mających dla nich jakąś wartość.

czwartek, 14 lutego 2019 12:08

Bezpłatna mammografia w marcu 2019

Masz 50-69 lat? Zrobiłaś już mammografię? Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne. W roku 2019 r. LUX MED kontynuuje program bezpłatnych badań mammograficznych. Najbliższe 5 marca 2019 r. w godzinach od 9.00 do 16.00 na parkingu przy stadionie od strony gimnazjum, ul. Norwida.

Ośrodek Dokumentacji Dziejów Ziemi Goleniowskiej i Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Szczecinie zapraszają na kolejny wykład z cyklu "Moja Niepodległa". Odczyt "Policja Państwowa w II RP", który wygłosi prof. Bolesław Sprengel, odbędzie się w czwartek, 21 lutego o godz. 17:00 w "Żółtym Domku".

środa, 13 lutego 2019 13:38

Złote gody

15 goleniowskich małżeństw zostało wyróżnionych przez Prezydenta RP Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Burmistrz Robert Krupowicz wręczył je na uroczystości, która odbyła się we wtorek 12 lutego br.

Fundacja „Milon”, której celem jest szeroko rozumiane wspieranie rozwoju lokalnego, w tym rozwoju przedsiębiorczości i aktywności lokalnej oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu grup zmarginalizowanych uzyskała dofinansowanie z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 na projekt: „SP Krępsko - czas na nowoczesną edukację”.

Fundacja „Milon”, której celem jest szeroko rozumiane wspieranie rozwoju lokalnego, w tym rozwoju przedsiębiorczości i aktywności lokalnej oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu grup zmarginalizowanych uzyskała dofinansowanie z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 na projekt: "Zintegrowany system indywidualizacji pracy z uczniem w SP Kliniska Wielkie Szkoła +"

wtorek, 12 lutego 2019 09:55

Zmiana koło Glewic

W rejonie Glewic zamknięto odcinek „starej szóstki”, prowadzący w kierunku Nowogardu. Od wtorku nie ma już bezpośredniego wyjazdu ze wsi na nową drogę ekspresową, który funkcjonował na wysokości Bodzęcina.

poniedziałek, 11 lutego 2019 06:39

Szkolenia dla rolników

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Szczecinie zaprasza rolników na spotkanie informacyjno-szkoleniowe pod nazwą „Zasady gospodarowania nieruchomościami Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz realizacja pozostałych działań Oddziału Terenowego KOWR w Szczecinie”.

piątek, 08 lutego 2019 12:49

Zmiany w organizacji ruchu kołowego

W przyszłym tygodniu - być może już w poniedziałek - kolejna zmiana w organizacji ruchu drogowego w rejonie Glewic.

piątek, 08 lutego 2019 12:44

Jest kandydat na prezesa PEC

Pan Tomasz Majewski został zarekomendowany przez Radę Nadzorczą Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Goleniowie na stanowisko prezesa tej spółki.