Dzisiaj jest: 23 Czerwca 2018 roku    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Został uruchomiony adres e-mail na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej. Wszelkich informacji można zasięgnąć pod adresem zaz@goleniow.pl.

piątek, 22 czerwca 2018 15:02

Sprostowanie nieprawdy

W tekście pt. „Poznajmy prawdę o...” zamieszczonym w piątek 22 czerwca br. na portalu www.goleniow.net.pl znalazły się całkowicie nieuprawnione sugestie, jakoby system monitoringu miejskiego w Goleniowie został wybudowany z naruszeniem prawa.

czwartek, 21 czerwca 2018 12:12

Słoneczna energia w GWiK

Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. wybuduje instalacje fotowoltaiczne na terenie oczyszczalni ścieków w Goleniowie i Komarowie oraz na stacji uzdatniania wody w Goleniowie. Ich łączna maksymalna moc osiągnie 690 kW.

czwartek, 21 czerwca 2018 12:03

XLIV sesja Rady Miejskiej w Goleniowie

W środę 27 czerwca 2018 r. o godz. 11.00 w sali posiedzeń UGiM rozpocznie się ostatnia przed wakacjami sesja Rady Miejskiej.

czwartek, 21 czerwca 2018 12:00

Sesja Rady Seniorów

Siedemnasta sesja Goleniowskiej Rady Seniorów odbędzie się w czwartek, 28 czerwca br. w sali posiedzeń UGiM.

czwartek, 21 czerwca 2018 08:56

Mityng ze świetnymi wynikami

Bestseller® Goleniów Athletics Park, pierwszy duży mityng lekkoatletyczny w Goleniowie, będzie dobrze wspominany przez zawodników i widzów. Było sporo emocji, były też świetne wyniki sportowców.

czwartek, 21 czerwca 2018 08:00

Pieniądze na zabytki

Nie ma przeszkód, by podpisać umowę z firmą, która wykona renowację murów obronnych, Baszty Prochowej i Menniczej oraz skweru z ruinami kaplicy św. Jerzego przy ul. Sportowej. W czwartek burmistrz Robert Krupowicz i marszałek Olgierd Geblewicz podpisali umowę o dofinansowaniu. Gmina Goleniów otrzyma ok. 2,3 mln zł dotacji z funduszy Unii Europejskiej.

czwartek, 21 czerwca 2018 06:42

Uwaga! możliwe burze z gradem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed możliwym załamaniem pogody. Od godz. 16:00 nastąpi spadek temperatury - do 12°C o godz. 19:00, a wiatr z maksymalną prędkością do 80km/h sprowadzi burze z możliwym gradem.

środa, 20 czerwca 2018 12:39

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko, czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Już nie trzeba wybierać się osobiście do urzędu.

środa, 20 czerwca 2018 12:27

OPS szuka pracowników

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Goleniowie zaprasza do składania ofert na stanowisko pracownik socjalny.

wtorek, 19 czerwca 2018 06:11

Gwiazdy lekkiej atletyki w Goleniowie

To będzie największa impreza sportowa w historii naszego miasta. Najwyższy poziom sportowy zapewnią utytułowani lekkoatleci z kraju i zagranicy. W środę, 20 czerwca o 17:00 zaczyna się BESTSELLER® Goleniów Athletics Park 2018.