Dzisiaj jest: 18 Grudnia 2018 roku    |    Imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan

Został uruchomiony adres e-mail na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej. Wszelkich informacji można zasięgnąć pod adresem zaz@goleniow.pl.

wtorek, 18 grudnia 2018 12:15

Praca dla polonisty

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Krępsku poszukuje nauczyciela języka polskiego do pracy na zastępstwo, w pełnym wymiarze godzin.

poniedziałek, 17 grudnia 2018 12:09

Niepokonani zaśpiewali

To był już 10. koncert Niepokonanych. Ze sceny płynęła radość, duma, pozytywne emocje.

poniedziałek, 17 grudnia 2018 12:04

Niepokonani zaśpiewali

poniedziałek, 17 grudnia 2018 09:58

Wigilijne spotkanie na Plantach

Gmina Goleniów, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne BRAMA VITAE wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej serdecznie zapraszają WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW na spotkanie wigilijne w dniu 21 grudnia (piątek) 2018 r. o godz. 16.00 na miejskich Plantach.

piątek, 14 grudnia 2018 12:23

Zmarł Andrzej Nadobny

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że po długiej chorobie odszedł nasz kolega Andrzej Nadobny. Przez wiele lat pracował w wydziale architektury UGiM w Goleniowie, przez kilka lat nim kierował.

piątek, 14 grudnia 2018 12:14

Sesja Rady Miejskiej

W środę 19 grudnia 2018 o godz. 11.00 rozpocznie się III sesja Rady Miejskiej w Goleniowie. Obrady będą się odbywać w sali konferencyjnej UGiM w Goleniowie.

Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Goleniowie informuje, że w związku z pracami na ujęciu wody w miejscowości Zabród w dniu: 18.12.2018 r. (wtorek) zostanie wstrzymana dostawa wody do odbiorców ww miejscowości.

Planowane godziny wstrzymania dostawy wody od 09:00 do 14:00. Godziny w/w prac mogą ulec zmianie.

środa, 12 grudnia 2018 13:20

Unieważnienie, wkrótce nowy przetarg

Burmistrz Robert Krupowicz unieważnił postępowanie przetargowe w sprawie budowy centrum komunikacyjnego w Goleniowie. Obie złożone oferty znacznie przekraczają kwotę, jaką Gmina Goleniów zamierza przeznaczyć na tę inwestycję.

wtorek, 11 grudnia 2018 08:43

Glewice bez wody

To skutek poważnej i póki co niezlokalizowanej awarii w ujęciu wody na terenie Portu Lotniczego w Goleniowie, które zaopatruje w wodę Glewice. Ubytek w sieci jest na tyle duży, że trzeba było odciąć zewnętrznych odbiorców wody i w tej chwili dostawy docierają wyłącznie do obiektów na terenie lotniska.

Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Goleniowie informuje, iż z powodu awarii na ujęciu wody na lotnisku, z którego zasilana jest miejscowość Glewice, wstrzymana została dostawa wody do miejscowości Glewice. Beczkowóz z wodą pitną przemieszcza się wzdłuż wioski.