Dzisiaj jest: 18 Sierpnia 2018 roku    |    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

Został uruchomiony adres e-mail na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej. Wszelkich informacji można zasięgnąć pod adresem zaz@goleniow.pl.

Administrator

Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Goleniowie informuje, iż w związku z pracami przyłączeniowymi do sieci wodociągowej w Komarowie w Goleniowie w dniu:
21.08.2018 r. (wtorek) zostanie wstrzymana dostawa wody do odbiorców w Komarowie, Kępy Lubczyńskie, Borzysławiec, Lubczyna, Łozienica ul. Krzywa, Ininka. Planowane godziny wstrzymania dostawy wody w godzinach od 10:00 do 13:00. Godziny w/w prac mogą ulec zmianie.

Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Goleniowie informuje, iż w związku z pracami przyłączeniowymi do sieci wodociągowej w ul. Lawendowej w Goleniowie w dniu 20.08.2018 r. (poniedziałek) zostanie wstrzymana dostawa wody do odbiorców przy ulicy Lawendowa, Wolińska 36a, 36b, 36c, 36d, 38a. Planowane godziny wstrzymania dostawy wody w godzinach od 10:30 do 14:00. Godziny w/w prac mogą ulec zmianie.

Goleniowska prapremiera "Dywizjonu 303" zbliża się wielkimi krokami. Udział w niej zapowiedzieli m.in. reżyser Denis Delić i producent Jacek Samojłowicz, a także Arsen Cebrzyński (wnuk pilota Dywizjonu 303) i Henryk Mazur (sponsor filmu). Gmina Goleniów przygotowała cztery bezpłatne seanse dla ponad siedmiuset mieszkańców.

wtorek, 14 sierpnia 2018 10:26

Wybory 21 października

Właśnie zostało opublikowane Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

wtorek, 14 sierpnia 2018 10:23

Finansowe wsparcie dla rolników

Rolnicy poszkodowani przez suszę, których straty zostały już oszacowane przez uprawnioną komisję, mogą wysąpić o przyznanie rządowej dotacji na uprawy, które zostały zniszczone w co najmniej 30%. Wnioski o dotacje można już składać w powiatowych biurach Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 12:53

Lifting amfiteatru

Pracownicy spółki PGK porządkują widownię amfiteatru i wymieniają tam ławki. Obiekt będzie się lepiej prezentować na festiwalu „Ludzka mozaika”, zaczynającym się w piątek 24 sierpnia.

poniedziałek, 13 sierpnia 2018 10:34

Osunął się mur

W ostatni piątek podczas prac budowlanych na wysokości Plant osunął się fragment kamiennego muru obronnego. Kamienie stoczyły się z nasypu, nikomu nie robiąc krzywdy.

piątek, 10 sierpnia 2018 07:40

Złoto dla żeglarzy z Barnima

Filip Miłoszewski, zawodnik UKS Barnim Goleniów wywalczył w Goczałkowicach w dniach 02-05.08 tytuł Mistrza Polski Juniorów Młodszych, w żeglarskiej klasie Laser 4,7. Filip prowadził już po pierwszym dniu, w którym rozegrano 3 wyścigi.

czwartek, 09 sierpnia 2018 10:30

Odpady wywiozą do soboty

Prezes PGK Sp. z o.o. w związku z bardzo wysokimi temperaturami skrócił czas pracy w swojej firmie. Niestety, zakłóciło to harmonogram pracy, przede wszystkim odbioru odpadów z posesji na terenie gminy.

czwartek, 09 sierpnia 2018 07:55

OPS szuka pracowników

Ośrodek Pomocy Społecznej w Goleniowie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko pracownika socjalnego oraz opiekuna osoby starszej.