Dzisiaj jest: 21 Listopada 2017 roku    |    Imieniny: Albert, Janusz, Konrad

Okręgi wyborcze z terenu miasta Goleniów

Okręg nr 1

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Boczną, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Dębową, Gabriela Narutowicza, Ignacego Paderewskiego, Jaworową, Jodłową, Kalinową, Kolejową, Ks. Alojzego Mochalskiego, Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Leśną, Plac Strażacki, Sosnową, Spokojną, Stargardzką, Stefana Starzyńskiego, Świerkową, Wileńską, Władysława Sikorskiego, Wytwórczą, Zacisze.

Okręg nr 2

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Adama Asnyka, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Gen. Stefana Grota -Roweckiego, Henryka Sienkiewicza, Hugona Kołłątaja, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Konstantego Ciołkowskiego, Leona Kruczkowskiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej:3, 3A, 3B, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59A, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, Michała Drzymały, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Zofii Nałkowskiej, Krzewno.

Okręg nr 3

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Aleję Róż, Bolesława Prusa, Sportową, Szczecińską: 15, 15A, 15B, 15C, 15D, 15E, 17A, 17B, 17C, 17D, 17E, 19A, 19B, 19C, 19D, 19E, 19F, 19G, Władysława Reymonta.

Okręg nr 4

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Cichą, Lipową: 1, 1A, 1B, 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 24, Piaskową: 3, 5, 7, 22A, 22B, 22C, 22D, 22E, 26A, 26B, 26C, 26D, 28A, 28B, 28C, 32A, 32B, 32C, 32D, 32E, Szczecińską: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30A, 30B, 30C, 30D, 30E, 30F, 32, 34, 36, Wrzosową.

Okręg nr 5

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Akacjową, Lipową 6, 8, 8A, 8B, 8C, 9, 9C, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, Piaskową: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24A, 24B, 24C.

Okręg nr 6

Część miasta Goleniowa obejmująca ulicę: Jana Matejki.

Okręg nr 7

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: 11 Listopada, Armii Krajowej:13A, 13B, Błękitną, Brązową, Brzozową, Fioletową, Jana Pawła II, Janusza Korczaka, Juliusza Słowackiego: 3, 6, 6A, 6B, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18B, 19, 19A, 19B, 19C, 20A, 20B, 21, 22, 22B, 22G, 22J, 22K, 22N, 23, 25, 25A, 26, 26A, 26B, 26C, 26D, 26E, 27, 27A, 27B, 27C, 28, 28A, 28B, 29, 30, 30A, 31, 31A, 31C, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 44A, 46, 48, 50, 52, 54, Kolorową, Kombatantów, Ks. Augustyna Kordeckiego, Ks. Franciszka Włodarczyka, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Ks. Włodzimierza Kowalskiego, Metalową, Niepodległości, Odrodzenia, Ogrodową, Polną, Polską, Pomorską, Ptasią, Seledynową Słoneczną, Stanisława Mikołajczyka: 42, 44, 45, Tęczową, Wojska Polskiego: 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 23, 24, 25, 26, 27, 29A, 29B, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36A, 37, 37A, 38, 38A, 38B, 40, 43, 44, 44A, 45, 46, 46A, 47, 50, 51, 52A, 54, 54A, 57, 58, 59, 60, 65, 66, 68, 102, Zachodnią, Zaułek, Żółtą.

Okręg nr 8

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Adama Mickiewicza, Armii Krajowej: 12A, 12B, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 29, 29A, 31, 32, Króla Władysława Jagiełły, Ks. Maksymiliana Kolbego, Piastów, Stanisława Mikołajczyka: 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12A, 12B, 12C, 12D, 13, 14A, 14B, 14C, 14D, 14E, 14F, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38A, 38B, 38C, 38D, 38E, 38F, 39, 40, Zygmunta Krasińskiego.

Okręg nr 9

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Anny Jagiellonki, Bogusława X, Czesława Miłosza, Gen. Franciszka Kleeberga, Graniczną, Grenadierów, Jana III Sobieskiego, Juliana Tuwima, Konstantego I. Gałczyńskiego, Krzysztofa K. Baczyńskiego, Kwiatową, Lawendową, Metalową, Owocową, Sadową, Szarotki, Walecznych, Wąską, Wiosenną, Wolińską.

Okręg nr 10

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Armii Krajowej: 5A, 5B, 6A, 6B, 9A, 9B, 10a, 10B, Bohaterów Warszawy, Chłopską, Emilii Plater, Króla Władysława Łokietka, Ludową, Łąkową, Nowogardzką, Ofiar Katynia, Partyzantów, Robotniczą, Szkolną: 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 25, 26A, 26B, 26C, 26D, 27, 28A, 28B, 28C, 29, 30A, 30B, 30C,31, 32, 33, 34A, 34B, 34C, 35, 36, 37, 38A, 38B, 38c, 40, 40A, 40B, 40C, 40D.

Okręg nr 11

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Bankową, Botaniczną, Dworcową, Ekologiczną, Fabryczną, Fryderyka Chopina, Inwalidzką, I Brygady Legionów, Kazimierza Pułaskiego, Konstytucji 3 Maja: 42, 43, 43A, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 50A, 50C, 51, 52, 52A, 53A, 53B, 53C, 53D, 55, 55A, 55B, 55C, 55D, 57A, 57B, 57C, 57D, 59A, 59B, 59C, 59D, 59E, 59F, 61, Krótką, Maszewską, Miętową, Na Polanie, Paproci, Parkową, Plac Józefa Piłsudskiego Powrotną, Przemysłową, Przyrodniczą, Roślinną, Rumiankową, Rzemieślniczą, Rybacką, Sielską, Słoneczne Wzgórze, Spacerową, Szkolną 42A, 42B, 42C, 42D, 42E, Tartaczną, Uroczą, Wiejską, Zakładową, Zielone Wzgórze, Zielną, Żniwną.

Okręg nr 12

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Gen. Władysława Andersa, Grunwaldzką: 5, 5A, 5B, 5C, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 7A, 7B, 8, 10, 10a, Jana Kilińskiego, Juliusza Słowackiego:4, 4A, 4B, Kurcząt, Marii Konopnickiej: 14, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, Młynarską, Nadrzeczną, Przestrzenną, Szczecińską: 1, 5, 6, 7, 8, 1A, 11B, 11C, 11D, 16, 16A, 16B, 16C, Tadeusza Kościuszki: 4, 5, 6, 7, Wojska Polskiego: 1, 2, 4, 5, 5A, 7A, 8, 9, 10A.

Okręg nr 13

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Aleksandra Puszkina, Barnima I, Grunwaldzką: 1, 1A, 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, Konstytucji 3 Maja: 1A, 1B, 1C, 3A, 3B, 3C, 5A, 5B, 5C, Plac Bramy Wolińskiej, Plac Lotników, Plac Mieszka I, Tadeusza Kościuszki: 1, 2, 3, 9, 10, 10A, Zieloną Drogę.

Okręg nr 14

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Józefa Sorysa, Juliana Ursyna Niemcewicza, Konstytucji 3 Maja: 7A, 7B, 9A, 9B, 12, 17, 23, 25, 27, 30B, 30E, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 41A Pocztową, Słowiańską, Szarych Szeregów, Wincentego Witosa.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl