Dzisiaj jest: 18 Czerwca 2019 roku    |    Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Wyświetlenie artykułów z etykietą: solectwa
środa, 03 kwietnia 2019 09:29

Sprawdź, czy jesteś w spisie wyborców

Na 17 kwietnia 2019 r. zaplanowane są wybory do Rady Osiedla Helenów. Przypominamy, że prawo do udziału w wyborach mają wyłącznie stali mieszkańcy osiedla, których personalia znajdują się w spisie wyborców.

Dział: Miasto i Gmina

W poniedziałek,1 kwietnia br. rozpoczęły się wybory sołtysów i rad sołeckich w Gminie Goleniów.
Przypominamy o ważnym zapisie w statutach sołectw, regulującym czynne i bierne prawo wyborcze.

Dział: Miasto i Gmina
wtorek, 26 marca 2019 11:47

Konsultacje społeczne w sołectwach

Informujemy o udostępnieniu formularza na potrzeby konsultacji z mieszkańcami Gminy Goleniów w sprawie zmiany uchwały w sprawie nadania statutów sołectw Gminy Goleniów.

Dział: Miasto i Gmina
środa, 20 marca 2019 07:54

Wybory sołtysów i rad sołeckich

W kwietniu odbędą się nowe wybory sołtysów i rad sołeckich w Gminie Goleniów.

Dział: Miasto i Gmina
poniedziałek, 18 marca 2019 14:04

Od 15 marca startuje eWniosekPlus

Od piątku, 15 marca br. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła przyjmowanie wniosków w aplikacji eWniosekPlus przez internet. Rolnicy, którzy nie mają dostępu do internetu, mogą skorzystać ze stanowisk komputerowych w biurach powiatowych ARiMR oraz pomocy pracowników Agencji.

Dział: Miasto i Gmina
poniedziałek, 18 marca 2019 13:42

Stowarzyszenie zlikwidowane

2 marca 2019 r. na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia „Na Rzecz Rozwoju Łaniewa” została podjęta decyzja o likwidacji Stowarzyszenia. Większością głosów postawiono Stowarzyszenie w stan likwidacji.

Dział: Miasto i Gmina

Federacja Zielonych Gaja zaprasza na bezpłatne szkolenie, "Ochrona ptaków i nietoperzy w budynkach podczas remontów i nie tylko", które odbędzie się w poniedziałek, 19 marca w siedzibie Starostwa Powiatowego ul. Dworcowa 1 w Goleniowie, Sala nr 222.

Dział: Miasto i Gmina
wtorek, 12 marca 2019 09:13

Zostań Rolnikiem Roku

Prowadzisz gospodarstwo ekologiczne, pszczelarskie lub hodowlę ryb od co najmniej dwóch lat? A może bliskie Ci są także inne dziedziny? Jeśli tak - to możesz zostać „Zachodniopomorskim Rolnikiem Roku”. Już niebawem ruszy konkurs organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

Dział: Miasto i Gmina
poniedziałek, 11 marca 2019 09:11

Zaproszenie na wystawę ogrodniczo-pszczelarską

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach organizuje w dniach 27-28 kwietnia 2019 r. Wiosenną Wystawę Ogrodniczo-Pszczelarską. Wystawa odbędzie się w siedzibie ośrodka.

Dział: Miasto i Gmina
wtorek, 26 lutego 2019 07:25

Szkolenie z OZE w rolnictwie w KOWR

12 marca br. w siedzibie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolniczego w Barzkowicach odbędzie się bezpłatne szkolenie dotyczące Odnawialnych Źródeł Energii "OZE - szansa na innowacyjne rolnictwo".

Dział: Miasto i Gmina
Strona 3 z 14

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.