Dzisiaj jest: 21 Kwietnia 2019 roku    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Wyświetlenie artykułów z etykietą: solectwa
środa, 19 listopada 2014 09:08

Rada Miejska wybrana

Gminna Komisja Wyborcza podała wczoraj (18 listopada 2014 r.) oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Goleniowie oraz na burmistrza Gminy Goleniów. Na 27.668 uprawnionych do głosowania, w wyborach udział wzięło 10.911 osób, tj. 39,43 %

Dział: Miasto i Gmina
piątek, 14 listopada 2014 10:10

Nowy samochód dla OSP w Krępsku

Kolejny nowy samochód ratowniczo – gaśniczy trafił do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Gminie; tym razem do OSP Krępsko. Przekazanie strażakom z Krępska samochodu marki Man TGM  13.290  odbyło się 12 listopada 2014r.

Dział: Miasto i Gmina
środa, 12 listopada 2014 11:39

Śniadanie daje moc

Szkoła Podstawowa w Krępsku przyłączyła się 7 listopada 2014 r. do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Śniadanie daje moc”. Głównym celem tego programu jest promocja zdrowego odżywiania i zwiększanie świadomości na temat roli śniadania w diecie dziecka.

środa, 29 października 2014 10:39

Nowy rozkład jazdy autobusów miejskich

Z dniem 3 listopada 2014 roku (poniedziałek) zmieniony zostaje rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Zmiany wprowadzone zostały na wniosek Rady Osiedla Helenów. Nowy rozkład jazdy pdftutaj.

Dział: Miasto i Gmina
wtorek, 21 października 2014 09:02

Gonitwa za lisem w Żółwiej Błoci

W minioną sobotę (18 października 2014 r.) podgoleniowska Żółwia Błoć była królestwem koni i ich miłośników. Po raz ósmy został tu zorganizowany tradycyjny „Hubertus” - impreza kończąca sezon jeździecki.

Dział: Miasto i Gmina
poniedziałek, 13 października 2014 06:24

Informacje o odpadach w gminie dostępne w telefonie

Już działa aplikacja mobilna "Kiedy wywóz". Jest bezpłatna, przeznaczona na smartfony i służy do wyświetlania informacji o terminach wywozu odpadów i najbliższych punktach odbioru.

Dział: Miasto i Gmina
piątek, 03 października 2014 09:10

Pogoń za lisem

Po raz ósmy w podgoleniowskiej Żółwiej Błoci zorganizowany zostanie HUBERTUS - impreza kończąca sezon jeździecki. Jej główną atrakcją będzie pogoń za „lisem”.

Dział: Miasto i Gmina
czwartek, 25 września 2014 12:04

Mieszkańcom Mostów nie grozi brak wody

19 września br. w miejscowości Mosty Osiedle Burmistrz Gminy Goleniów – Robert Krupowicz, dokonał oficjalnego podłączenia miejscowości Mosty Osiedle do sieci wodociągowej Goleniowskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Dział: Miasto i Gmina
poniedziałek, 15 września 2014 09:56

Taki sołtys!

Pięćdziesięciolecie sołtysowania Jana Baryluka w Imnie stało się świętem całej wioski. Bo też Jan Baryluk zaskarbił sobie sympatię i uznanie całej społeczności, która po raz pierwszy powierzyła mu najważniejszą funkcję na wsi w 1964 roku, a potem wybierała na kolejne kadencje.

Dział: Miasto i Gmina
środa, 10 września 2014 10:40

Będzie więcej ścieżek

Ścieżka rowerowa prowadząca od ul. Przestrzennej do Goleniowskiego Parku Przemysłowego jest już faktem. I choć formalnie nie została jeszcze oddana do użytku, to rowerzyści chętnie z niej korzystają, pozwala bowiem na bezpieczny przejazd na tym odcinku drogi.

Dział: Miasto i Gmina
Strona 10 z 12

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.