Dzisiaj jest: 19 Października 2021 roku    |    Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

 

telefony epuap

 

środa, 02 września 2015 07:02

Stylepit fotografuje Kobiety Niezwykłe

Działająca w Goleniowskim Parku Przemysłowym firma Stylepit Poland Sp. z o.o. zaangażowała się w przygotowanie publikacji „Kobiety niezwykłe – uczestniczki konkursu im. Krystyny Bochenek – Lady D.”

Album powstał pod honorowym patronatem Posłanki na Sejm RP Zofii Ławrynowicz i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, a goleniowski inwestor z duńskim kapitałem odpowiadał za wykonanie sesji zdjęciowych w Filharmonii Szczecińskiej i w miejscu pracy uczestniczek konkursu. Styliści Stylepit wybrali również kostiumy dla modelek, a graficy przygotowali skład publikacji.

To nie koniec tej szlachetnej akcji. W środę 2-go września Kobiety Niezwykłe z Pomorza Zachodniego spotkają się z fotografami Stylepit na wspólnych warsztatach. Planuje się również wystawę wykonanych zdjęć.

Konkurs Lady D. doskonale wpisuje się w bliską nam ideę biznesu społecznie odpowiedzialnego, staramy się włączać naszych pracowników w różnego rodzaju przedsięwzięcia o zasięgu lokalnym i regionalnym. Mamy nadzieję, że współpraca z Kobietami Niezwykłymi na stałe zagości w naszym rocznym planie pracy. – komentuje Jacek Frydrych, Dyrektor Zarządzający Stylepit Poland Sp. z o.o.

Publikacja związana jest z zakończonym konkursem promującym kobiety naszego regionu z niepełnosprawnością, które aktywnie działają w swoich środowiskach. Jego celem jest uhonorowanie niepełnosprawnych kobiet wnoszących istotny wkład w różne dziedziny życia społecznego oraz promowanie ich postaw. Tytuł honorowy „Lady D.” przyznawany jest paniom, które, pomimo codziennego zmagania się z własną niepełnosprawnością, wnoszą istotny wkład w różne dziedziny życia społecznego w Polsce, działając wbrew napotykanym trudnościom. Od roku 2014 wyróżnienia przyznawane są zarówno na etapie regionalnym jak i krajowym w pięciu kategoriach: kultura i sztuka, sport, aktywność społeczna, aktywność zawodowa, dobry start. Album stanowi inaugurację konkursu.

Klikając na poniższe zdjęcie można pobrać album "Kobiety niezwykłe" jako plik PDF.

album

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.