Dzisiaj jest: 26 Listopada 2022 roku    |    Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
Wyświetlenie artykułów z etykietą: solectwa
czwartek, 17 listopada 2022 19:06

Odjazdy autobusów z dworca PKS

Od poniedziałku, 21 listopada 2022 r. autobusy komunikacji miejskiej wszystkich linii (przewoźnik OLIBUS Modzelewski Sp. J.) zatrzymywać się będą na stanowiskach przy dworcu PKS oznaczonych numerami od 1 do 6 (pod zadaszeniem).

środa, 16 listopada 2022 20:08

Złote Gody

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Burmistrz Gminy Goleniów Robert Krupowicz wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jedenastu parom.

Dział: Miasto i Gmina

Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie informuje, że w dniu wczorajszym tj. 9 listopada wpłynął jeden wniosek o przystąpienie do zakupu węgla z przeznaczeniem dla goleniowskich gospodarstw domowych.

czwartek, 03 listopada 2022 12:50

Zachodniopomorski Lider NGO - konkurs

Do 13 listopada można skladać zgłoszenia w konkursie "Zachodniopomorski Lider NGO" na najlepsze inicjatywy zrealizowane przez zachodniopomorskie organizacje pozarządowe w 2021 r.

czwartek, 27 października 2022 08:37

Bezpłatna komunikacja miejska na cmentarz

Gmina Goleniów, wzorem ubiegłych lat, w najbliższy weekend oraz w Dzień Wszystkich Świętych uruchomi linię specjalną S-2 bezpłatnej komunikacji miejskiej, kursującej na trasie dworzec PKS - Przestrzenna (cmentarz) - dworzec PKS, przez: ul. Puszkina i ul. Armii Krajowej.

Dział: Miasto i Gmina

Beneficjenci, którzy złożyli wnioski w pierwszym naborze programu „Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR", mogą od dziś (czwartek, 28 października) odbierać przyznany sprzęt komputerowy.
Laptopy można odbierać w Ośrodku Dokumentacji Dziejów Ziemi Goleniowskiej "Żółty Domek", ul. Pocztowa 2 wyłącznie po kontakcie telefonicznym pod tel. 531 161 231.

czwartek, 20 października 2022 15:45

Nowe miejsca w gminnych oddziałach przedszkolnych

150 nowych miejsc w gminnych oddziałach przedszkolnych powstanie od grudnia tego roku, a kolejne – darmowe miejsca dla przedszkolaków – od września 2023.

Dział: Miasto i Gmina

Zobacz listę miejsc, w których będą wydawane mieszkańcom.

piątek, 14 października 2022 12:13

Nabór uzupełniający na laptopy zakończony

Informujemy, że nabór uzupełniający na zakup laptopów w ramach projektu "Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR”" został zakończony.

środa, 05 października 2022 08:06

Zmiany w odstrzale sanitarnym dzików

Informujemy, że Wojewoda Zachodniopomorski wydał rozporządzenie nr 13/2022 z dnia 23 września 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego.