Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2019 roku    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
Wyświetlenie artykułów z etykietą: solectwa
poniedziałek, 25 listopada 2019 10:05

SMOG - punkt konsultacyjny w CAL-u

Od piątku 6 grudnia punkt konsultacyjny, w którym można składać wnioski o dofinansowanie na modernizację domowych kotłowni, będzie funkcjonować w Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Wojska Polskiego. Punkt będzie działać w piątki w pokoju nr 202. W najbliższy piątek, 29 listopada będzie jeszcze działać w dawnym biurowcu PGK przy ul. Konopnickiej.

Dział: Miasto i Gmina

Burmistrz Gminy Goleniów serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Goleniów do zgłaszania kandydatur do Nagrody BARNIM przyznawanej osobom fizycznym i prawnym w celu wyróżnienia ich zasług, wybitnych osiągnięć i aktywności społecznej, kulturalnej, naukowej, sportowej.

Dział: Miasto i Gmina
wtorek, 19 listopada 2019 09:30

iTaxi - częściej i łatwiej

Działanie usługi iTaxi rozszerzamy na osoby niepełnosprawne. Od teraz nie muszą one spełniać kryterium wiekowego, tj. mieć ukończonego 70. roku życia.

Dział: Miasto i Gmina
poniedziałek, 11 listopada 2019 21:19

Czujesz gaz? Dzwoń na 992!

W dniach 12-15 listopada na terenie Gminy Goleniów Polska Spółka Gazownictwa przeprowadzi akcję przewonienia gazu ziemnego.

Dział: Miasto i Gmina
poniedziałek, 04 listopada 2019 10:50

Świętujemy niepodległość

Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie obchodów Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2019 r.

Dział: Miasto i Gmina
czwartek, 24 października 2019 11:22

Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu

1 listopada w godzinach od 6.00 do 22.00 obowiązywać będzie inna, tymczasowa organizacja ruchu na ul. Przestrzennej. Związane jest to z przewidywanym dużym ruchem pieszych na cmentarzu i w jego pobliżu.

Dział: Miasto i Gmina
środa, 23 października 2019 05:41

Bezpłatne autobusy na cmentarz

W najbliższy weekend (26-27 października) oraz w dzień Wszystkich Świętych (1 listopada) działać będzie specjalna linia bezpłatnej komunikacji miejskiej, która będzie kursować od dworca PKP i PKS do cmentarza przy ul. Przestrzennej.

Dział: Miasto i Gmina
czwartek, 17 października 2019 11:17

Wywóz dzień później

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Goleniowie Sp. z o.o. informuje mieszkańców miejscowości: Żdżary, Modrzewie, Łaniewo, Krępsko, Kąty, Święta, Bolesławice, Kamieniska, Domastryjewo, Niewiadowo, Miękowo, Białuń, Wierzchosław, Gniazdowo, Glewice, Żółwia Błoć, że w związku z awarią samochodu odbiorczego wywóz odpadów wielkogabarytowych przypadający na 18 października br. (piątek) został przełożony na 19 października (sobota).

Dział: Miasto i Gmina
wtorek, 15 października 2019 19:45

Bezpłatna sterylizacja zwierząt z TOZ

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział Goleniów zaprasza właścicieli zwierząt z Gminy Goleniów na bezpłatną sterylizację kotek i suczek. Warto się pospieszyć - akcja trwa do wyczerpania puli dostępnych środków.

Dział: Miasto i Gmina
piątek, 11 października 2019 10:57

Wybieramy posłów i senatorów RP

Już w najbliższą niedzielę, 13 października 2019 r. o godz. 7:00 otworzone zostaną lokale wyborcze i można będzie oddać głos w wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Przypominamy:

Dział: Miasto i Gmina
Strona 1 z 18

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.