Dzisiaj jest: 3 Grudnia 2021 roku    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

 

telefony epuap

 

telefony Covid

poniedziałek, 17 października 2011 08:00

Część mieszkaniowa Mini Parku ukończona

Zgodnie z planem, w III kwartale, prace przy budowie części mieszkaniowej kompleksu Mini Park w Goleniowie zostały zakończone. Rozpoczął się etap odbioru mieszkań przez nowych lokatorów.

Na II i III piętrze budynku kompleksu mieszkaniowo-handlowego Mini Park powstały 73 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. Ich powierzchnia wynosi od 27 do 96 mkw. Inwestor rozpoczął przekazywanie kluczy do wymarzonych „M” nowym lokatorom. Pomieszczenia są oddawane w stanie deweloperskim, żeby umożliwić ich wykończenie zgodnie z upodobaniami i planami klientów. Część mieszkaniowa jest funkcjonalnie połączona z częścią handlową Mini Parku – posiada cztery odrębne klatki schodowe i dwie windy. Wciąż jeszcze można kupować mieszkania. Ich cena waha się od 3.900 zł do 4.100 zł za mkw. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do Biura Sprzedaży zlokalizowanego na terenie Mini Parku od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 18:00.

Mini Park w Goleniowie powstał na terenie byłej mleczarni. Inwestor – poznańska Grupa „Czerwona Torebka” – zadbał o to, żeby stylistyka budynku nawiązywała do przedwojennej zabudowy obiektu. Zatroszczono się także o estetykę otoczenia galerii. Przebudowano
ul. Krótką i zmodernizowano chodniki w części ul. Dworcowej. Zadbano także o nowe oświetlenie od strony rzeki Iny. Do dyspozycji klientów i mieszkańców oddano 220 bezpłatnych miejsc parkingowych, w tym 7 miejsc dla osób niepełnosprawnych. Budowa goleniowskiego Mini Parku trwała od października 2009 roku. Dziś świętujemy ukończenie prac, dzięki którym centrum miasta nabrało nowego blasku – podsumowuje Waldemar Taciak, Kierownik Projektu.

Od maja funkcjonuje część handlowa Mini Parku o powierzchni najmu 4.900 mkw. Wśród blisko 40 sklepów i lokali usługowych znajdują się między innymi dyskont spożywczy Biedronka, Pepco oferujące odzież oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku, salon EMPIK, Drogeria Natura, salon Media Expert ze sprzętem RTV/AGD, a także przedstawiciele branży obuwniczej, odzieżowej, apteka i kwiaciarnia.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.