Dzisiaj jest: 27 Listopada 2021 roku    |    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

 

telefony epuap

 

telefony Covid

środa, 09 listopada 2011 08:00

Noc Zakupów w goleniowskim Mini Parku

W najbliższy czwartek, 10 listopada, w Mini Parku w Goleniowie (ul. Dworcowa 9) odbędzie się pierwsza edycja Nocnych Zakupów. Od godz. 19:00 do 23:00 dla klientów galerii najemcy przygotowali specjalne promocje i rabaty zakupowe. Na Łowców Okazji czeka także atrakcyjny konkurs z nagrodami.

W najbliższy czwartek, w przeddzień Święta Niepodległości, Mini Park będzie otwarty aż do godziny 23:00. Długi weekend wymaga zrobienia większych zakupów, a nie zawsze jest na to czas w ciągu dnia - mówi Sebastian Kaczmarek, kierownik działu marketingu Grupy Czerwona Torebka. Postanowiliśmy umożliwić zapracowanym mieszkańcom Goleniowa przygotowanie się na jeden dodatkowy dzień wolny, przy okazji dostarczając im trochę rozrywki i oferując promocje cenowe - dodaje. Rzeczywiście, jak pokazuje doświadczenie galerii handlowych w innych miastach, Nocne Zakupy spotykają się z dużym entuzjazmem klientów. Mamy nadzieję, że pomysł z wydłużeniem godzin otwarcia sklepów sprawdzi się także w Mini Parku - uzupełnia.

Dodatkową atrakcją czwartkowego wieczoru w Mini Parku będzie konkurs z nagrodami. Wystarczy zrobić zakupy na terenie galerii za minimum 50 zł i na specjalnym ekranie dotykowym namalować logo galerii. Rysunki najbardziej zbliżone do oryginału mają szansę na nagrody pieniężne o wartości 100, 200 lub nawet 500 zł. Pierwszych dwustu Łowców Nocnych Okazji może też wymienić paragony na pamiątkowe latarki, aby nie przegapić zakupowych super ofert.

Na dwóch kondygnacjach galerii Mini Park o łącznej powierzchni handlowej 4.990 mkw. mieszczą się między innymi: sklep spożywczy Biedronka, Pepco oferujące odzież oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku, salon EMPIK, Drogeria Natura, salon Media Expert ze sprzętem RTV/AGD, a także przedstawiciele branży obuwniczej, odzieżowej, apteka i kwiaciarnia. Wyodrębniono również nowoczesny food court w formie otwartej, gdzie można korzystać z oferty punktów gastronomicznych.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.