Dzisiaj jest: 17 Maja 2021 roku    |    Imieniny: Weronika, Sławomir, Brunon

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

poniedziałek, 07 marca 2016 12:00

Siatkarki na Dzień Kobiet

W niecodzienny sposób Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie uczcił zbliżające się święto wszystkich Pań. W sobotę, 5 marca br. na sali sportowej OSIR rozegrano Otwarty Turniej w Piłce Siatkowej Kobiet z Okazji Dnia Kobiet.

W turnieju udział wzięło 7 drużyn: ZS Team Szczecin, UKS BUKOWE 29 Szczecin, Juvenia Szczecin, Janeczki Resko, Goleniów I, Perła-Dent Szczecin, Goleniów II. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach (każdy z każdym) do 2 wygranych setów. Następnie rozegrano mecze finałowe.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce zajęła drużyna PERŁA DENT Szczecin w składzie: Elżbieta Alexiou, Joanna Wijtas, Karolina Kijana, Joanna Gliwa, Agnieszka Bobrek-Szober, Monika Kmieć, Joanna Graczyk, Paulina Malinowska.
II miejsce zajęła drużyna Goleniów I w składzie: Marta Greczan, Alicja Juszczak, Martyna Kowalska, Aleksandra Kozak, Anna Kurp, Julia Szadkowska.
III miejsce drużyna Goleniów II w składzie: Natalia Mełech, Jowita Jarosławska, Karolina Stogowska, Kamila Fietz-Kościółek, Ewa Frątczak, Marcelina Stasiuk.

Na boisku oprócz sportowej walki najważniejsza była dobra zabawa. Na wszystkie uczestniczki czekały słodkości. Wszystkie panie otrzymały z rąk dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji piękne tulipany, a na koniec pamiątkowe medale, puchary oraz drobne upominki rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim paniom za udział w turnieju i zapraszamy za rok.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.