Dzisiaj jest: 15 Maja 2021 roku    |    Imieniny: Zofia, Jan, Izydor

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

czwartek, 14 kwietnia 2016 13:59

Biegnij i pomóż!

Kolejny bieg z cyklu VIII Grand Prix Goleniowa będzie wyjątkowy. PKO Bank Polski w ramach akcji "Biegajmy razem" wesprze Lenkę i jej rodziców - jeżeli w akcję zaangażuje się przynajmniej 20 osób, przekaże na ich konto 10 tys. zł!

Do piątku, 15 kwietnia do godz. 15:00 można zgłaszać swój udział w biegu, który odbędzie się 17 kwietnia (niedziela) na na trasach przy Gimnazjum nr 2 w Goleniowie lub parku miejskim w okolicach stadionu. Biegacze mogą wpisać się na specjalną listę i przyczepić na koszulkę identyfikator akcji - kartkę z napisem „biegnę dla Lenki”, a Fundacja PKO Banku Polskiego ich zaangażowanie przeliczy na darowiznę. Darowizna zostanie przekazana na konto organizacji, w której Lenka jest podopieczną.

Jeżeli do akcji zaangażuje się przynajmniej 20 osób, to Fundacja wesprze zbiórkę środków na leczenie kwotą 10 000 zł. Podajemy szczegółowe informacje na temat biegu:


Miejsce:
Grand Prix Goleniowa 2016 w biegach przełajowych rozpocznie się w niedzielę 17 kwietnia 2016 r. godz. 11:00 w Goleniowie.
Start i meta na trasach przy Gimnazjum nr 2 w Goleniowie lub parku miejskim w okolicach stadionu.

Dystanse w kategoriach kobiet i mężczyzn:
- kategoria open (szkoły ponadgimnazjalne i starsi) około 4000 m – 6000 m;
- szkoły gimnazjalne: około 2000 m – 3000 m;
- szkoły podstawowe: około 1000 m;

Zapisy:
Zgłoszenia przyjmowane będą do godz. 15.00 do piątku poprzedzającego zawody tj. do 15.04.2016 r.:
- e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
- fax: 91 418 21 04
- w zgłoszeniu obowiązkowo należy podać imię i nazwisko, rok urodzenia, klub/szkołę oraz numer telefonu lub e-mail.
- w dniu zawodów zgłoszenia w godz. 10.00 – 10.30 w siedzibie OSiR na stadionie.

Biuro zawodów:
Weryfikacja zawodników w dniu biegu 17.04.2016 w godz. 10.00-10.30 w biurze OSiR ul. Sportowa 25 (stadion miejski).

Kartki „biegnę dla Lenki” będzie można odbierać w dniu biegu u przedstawicieli PKO Banku Polskiego przy biurze zawodów.

Więcej informacji o biegu:

Więcej informacji na temat wydarzeń wspieranych przez PKO Bank Polski i Fundację PKO Banku Polskiego można znaleźć na stronach:
- fanpage akcji „Biegajmy razem” https://www.facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem
- na stronie akcji „Biegajmy razem” PKO Banku Polskiego http://www.biegajmyrazem.pkobp.pl/ i http://bankomania.pkobp.pl/biegajmy-razem/
- na stronie Fundacji PKO Banku Polskiego www.fundacjapkobp.pl
- na Instagramie: https://instagram.com/pkobiegajmyrazem

W ramach prowadzonego przez PKO Bank Polski programu „PKO Biegajmy razem” sponsorowane są różne biegi na terenie całego kraju. Podczas nich Bank wraz Fundacją PKO Banku Polskiego organizuje charytatywne akcje biegowe na rzecz osób potrzebujących wsparcia w ratowaniu życia.
Od 2013 roku odbyło się 151 takich akcji, a Fundacja PKO Banku Polskiego wsparła 157 beneficjentów kwotą ponad 2,1 mln zł. W sumie od początku istnienia programu biegacze przemierzyli charytatywnie ok. 1 mln 305 tys. km, co równa się ponad 32 okrążeniom Ziemi wzdłuż równika.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.