Dzisiaj jest: 22 Czerwca 2026 roku    |    Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
piątek, 14 lipca 2017 11:58

Bieżnia nieczynna do 3 sierpnia

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie informuje, że w okresie od 19 lipca do 3 sierpnia 2017 r. bieżnia stadionu miejskiego OSiR będzie wyłączona z użytkowania. W tym okresie włoska firma produkująca wykładzinę MONDO prowadzić będzie prace naprawcze i konserwacyjne bieżni.

Obowiązuje bezwzględny zakaz wchodzenia na bieżnię. Za utrudnienia przepraszamy.