Dzisiaj jest: 20 Czerwca 2021 roku    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

poniedziałek, 26 sierpnia 2013 16:15

Festyn z Exodusem

Po raz szesnasty Klub Abstynenta EXODUS w Goleniowie we współpracy z Gminnymi Komisjami Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Goleniowie, Maszewie, Stepnicy i Przybiernowie zorganizował Festyn Trzeźwości dla mieszkańców naszego powiatu.

Przy pięknej pogodzie na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji bawiło się ponad 400 osób.

Każdy z uczestników mógł z bogatej oferty wybrać coś dla siebie - poczynając od dzieci do ludzi w starszym wieku. Gry i zabawy dla najmłodszych prowadzili goleniowscy wolontariusze, a dorośli w tym czasie brali udział w turnieju piłki siatkowej, w którym najlepsza okazała się ekipa Instalu. W dwóch kategoriach wiekowych rozegrano turniej piłki nożnej; w grupie młodszej wygrali zawodnicy Lacoste, a w grupie starszej nie do pokonania byli piłkarze Promienia Mosty, a w czterech przeprowadzono biegi na 200 i 400 m. Jak zwykle ogromnym powodzeniem cieszyły się zawody strzeleckie, które wygrał Grzegorz Jońca. Swoich sił próbowali także siłacze - rzut piłką lekarską pań wygrała Iwona Wrona, a panów Mateusz Pędziwiatr. Rozegrano ponadto turnieje warcabowe i szachowe, a ostatnią konkurencją było przeciąganie liny. Wśród pań wygrała ekipa Jońców, natomiast wśród panów - zespół o nazwie Śnieg Team.

Organizatorzy zadbali, aby uczestnicy czuli się dobrze podczas festynu. Na scenie występowały dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych w Kliniskach, Żółwiej Błoci, Mostach, Świętej, Stawnie, Marszewie, Danowie i Goleniowie, przez cały festyn funkcjonowała loteria fantowa, serwowano smakowitości z grilla i grochówkę, a na zakończenie rozlosowano pośród uczestników 3 atrakcyjne nagrody.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.