Dzisiaj jest: 22 Października 2021 roku    |    Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

 

telefony epuap

 

piątek, 14 lutego 2014 13:00

Koncert dla Zuzi

Ponad 20 piosenek, przebojów lat osiemdziesiątych, zagrają i zaśpiewają osoby, które na co dzień występują w zupełnie innych rolach. Sobotnim (15 lutego 2014 roku) koncertem „Przyjaciele dzieciom” chcą wesprzeć leczenie 2,5-letniej Zuzi.

Na scenie Goleniowskiego Domu Kultury wystąpią między innymi marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, burmistrz Gminy Goleniów Robert Krupowicz, przewodniczący Rady Powiatu Witold Kaleczyc i wiele innych osób, które chcą pomóc ciężko choremu dziecku. Koncerty charytatywne, organizowane od 2005 roku, gromadzą na widowni komplet widzów. I na ten już niemal wszystkie bilety zostały wyprzedane. Ostatnie można kupić jeszcze dzisiaj w Goleniowskim Domu Kultury lub przed koncertem. Cena – 25 zł, ale oczywiście mile widziane są większe kwoty.

W przerwie koncert przeprowadzona zostanie licytacja trzech wartościowych prac plastycznych – dwóch obrazów (martwa natura i pejzaż z jachtem), których autorem jest Zbigniew Jaworski oraz artystyczna fotografia (dłoń i jabłko) autorstwa Radosława Kwasta. Cena wywoławcza każdego z nich – 200 zł. Do kupienia będą też słodkości przekazane przez piekarnię Asprod.

Dochód ze sprzedaży biletów i słodkości, aukcji prac plastycznych i dobrowolnych datków przekazany zostanie na rzecz chorej Zuzi Sołtysiak, podopiecznej Przedszkola „Tęczowa Kraina”.

Koncert rozpocznie się o godz. 16.00.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.