Dzisiaj jest: 7 Maja 2021 roku    |    Imieniny: Ludmiła, Gizela, Benedykt

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

środa, 24 maja 2017 10:25

Sportowe urodziny Goleniowa

Lekkoatleci i siatkarze świętowali urodziny Goleniowa podczas nocnego biegu i turnieju siatkówki mężczyzn.

33 zawodników stanęło na starcie drugiej edycji Biegu Nocnego z okazji urodzin Goleniowa. Artur Bobrowicz okazał się najszybszym zawodnikiem, pokonał dystans 5 km w czasie 17 minut i 47 sekund. Najszybszą kobietą w biegu została Wioletta Murawska ze Szczecina, czas 20 minut i 18 sekund. W kategorii najszybsza Goleniowianka i Goleniowianin na podium stanęli Agnieszka Mścichowska i Artur Bobrowicz.

III Turniej w piłce siatkowej mężczyzn o puchar Burmistrza Gminy Goleniów odbył się w hali sportowej OSiR przy ul. Norwida. W turnieju wzięło udział 6 zespołów, a klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce - ASPROD Oldboy Klinska (Puchar Burmistrza Gminy Goleniów), II - Jocker Goleniów, III - OSiR Goleniów,  IV - Gorzów Wlkp., V miejsca: Orły Goleniów i Źeglarze Goleniów. W pierwszym składzie zwycięskiej drużyny zagrał wiceburmistrz Tomasz Banach. MVP turnieju wybrano Mateusza Pędziwiatra, za grę wyróżniono również Jacka Kuźmińskiego, Jacka Morosa i Kamilę Kościółek.

Sportowe imprezy, towarzyszące obchodom urodzin Goleniowa zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.