Dzisiaj jest: 19 Października 2021 roku    |    Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

telefony epuap

Wyświetlenie artykułów z etykietą: solectwa

W piątek, sobotę i niedzielę można będzie zaszczepić się przeciwko Covid-19 w kolejnych miejscowościach gminy Goleniow dzięki Objazdowemu Punktowi Szczepień.

Dział: Miasto i Gmina

Zapraszamy do udziału w programie Granty PPGR - Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym, finansowanym ze środków programu Polska Cyfrowa.

Otrzymane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu komputerowego, akcesoriów oraz usług zapewniających dostęp do internetu, które przekazane będą dzieciom pobierającym naukę w szkole podstawowej i średniej pochodzących z rodzin byłych pracowników PGR.

piątek, 08 października 2021 18:55

Bezpłatne szczepienia dla seniorów przeciwko grypie

Od wtorku, 12 października zapraszamy seniorów Gminy Goleniów na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie. Szczepienia odbywać się będą w NZOZ Polmed - Przychodnia przy ul. Pocztowej 43. Obowiązuje rejestracja telefoniczna pod nr tel. 91 469 13 94, 91 419 15 05, 91 407 20 54. Szczepienie poprzedzone jest badaniem lekarskim.

wtorek, 28 września 2021 06:50

Bezpłatna komunikacja miejska do Marszewa

Informujemy, że od 1 października br. zostaną wznowione kursy bezpłatnej komunikacji miejskiej do Marszewa. Na wniosek sołtysa i mieszkańców linia nr 6  kursować będzie o nowych godzinach, wg poniższego rozkładu jazdy:

poniedziałek, 27 września 2021 06:16

Nowe stawki za odbiór odpadów komunalnych

Podczas głosowania nad projektem uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawek opłat na obszarze gminy Goleniów Rada Miejska przyjęła uchwałę dotyczącą urealnienia stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi do 30 zł za osobę miesięcznie, a w przypadku mieszkańców posesji z kompostownikami do 28 zł.

wtorek, 21 września 2021 12:06

Rusza Objazdowy Punkt Szczepień

W piątek, sobotę i niedzielę można będzie zaszczepić się w Objazdowym Punkcie Szczepień. Zapraszamy również do skorzystania z Mobilnego Punktu Narodowego Spisu Powszechnego - wystarczy dowód osobisty.

sobota, 18 września 2021 10:06

Sto lat, Pani Stefanio!

100-lecie urodzin świętuje dziś mieszkanka Goleniowa, pani Stefania Świderska.

wtorek, 07 września 2021 09:05

Problem z odbiorem odpadów

7 września kończy się umowa pomiędzy Gminą Goleniów a Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej na wywóz odpadów. To oznacza, że od następnego dnia śmieci w gminie nie będą odbierane. Pieniądze przeznaczone na ten cel w budżecie skończyły się w sierpniu.

piątek, 03 września 2021 12:44

Wybory w sołectwach

Na podstawie Statusu Sołectw zarządzone zostały wybory do rad sołeckich Pucic, Mostów i Świętej.