Dzisiaj jest: 26 Czerwca 2026 roku    |    Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
wtorek, 28 lutego 2012 14:49

Skażenie bakteriologiczne w Świętej

GWiK Sp. z o.o. z uwagi na wystąpienie skażenia bakteriologicznego w wodzie surowej uzdatnianej na Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Święta informuje, iż z dniem 01.03.2012 r. (czwartek) zostaje wprowadzona ciągła dezynfekcja wody uzdatnionej. Jednocześnie informujemy, iż stężenie środka dezynfekującego nie będzie przekraczać wartości bezpiecznych dla zdrowia ludzi i zwierząt.