Dzisiaj jest: 19 Kwietnia 2018 roku    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
Inwestycje bieżące

Gmina Goleniów informuje o zamiarze udzielenia zamówienia w trybie zapytania ofertowego na przygotowanie wniosku aplikacyjnego i studium wykonalności dla zadania Gminy Goleniów pn. Przebudowa drogi - budowa ścieżki rowerowej od ulicy Stargardzkiej w Goleniowie przez miejscowość Podańsko w kierunku Danowa. Szczegóły dotyczące ogłoszenia znajdują się pdftutaj.

Gmina Goleniów informuje o zamiarze udzielenia zamówienia w trybie zapytania ofertowego na przygotowanie wniosku aplikacyjnego i studium wykonalności dla zadania Gminy Goleniów pn. Budowa ścieżki rowerowej z Łozienicy w kierunku miejscowości Lubczyna. Szczegóły dotyczące ogłoszenia znajdują się pdftutaj.

Dnia 06.08.2015 r. została podpisana umowa z firmą SKANSKA S.A. z siedzibą w Warszawie na realizację przedmiotowego zadania. Umowę podpisano na kwotę 6.774.102,04 zł łącznie z podatkiem VAT.

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje budowę hali gimnastycznej niepodpiwniczonej jednokondygnacyjnej. Pod względem funkcjonalnym obiekt podzielony jest na salę główną o wymiarach areny sportowej 24 m x 44 m x 7,0 m co pozwala na rozgrywki siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej halowej. Hala podzielona jest na boiska ćwiczebne wydzielone za pomocą kurtyn dźwiękochłonnych oraz zaplecze socjalno-sanitarno-szatniowe. W strefie wejściowej znajdować się ma portiernia, toalety ogólnodostępne, pokój sędziów, pokój nauczycieli wychowania fizycznego. W hali głównej należy wykonać trybunę na 302 widzów. Przy arenie głównej znajdować się ma 5 szatni z zapleczem sanitarnym. Hala gimnastyczna połączona będzie przejściem komunikacyjnym z budynkiem szkoły. Obiekt dostosowany będzie do wykorzystania przez osoby niepełnosprawne. Budynek wyposażony będzie w następujące instalacje: wod-kan, elektryczną, oświetleniową, gniazd wtykowych, centralnego ogrzewania, wodociągową, kanalizację sanitarną, kanalizację deszczową, przyłącze wodociągową, przyłącze elektryczne, przyłącze kanalizacyjne.

Dane obiektu:
- powierzchnia użytkowa – 2.076,57 m2
- powierzchnia całkowita – 2.095,85 m2
- powierzchnia zabudowy – 1.925,56 m2
- kubatura – 15.695,75 m3
Funkcję Inżyniera Kontraktu na w/w zadaniu pełni Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji ze Szczecina.

Termin zakończenia zadania 14.10.2016 r.
Inwestycja dofinansowana przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) w ramach Programu Rozwoju Regionalnej Infrastruktury Sportowej w wysokości 2.000.000,00 zł

 
MSiT LOGO

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl