Dzisiaj jest: 9 Grudnia 2018 roku    |    Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Wyświetlenie artykułów z etykietą: solectwa
piątek, 26 października 2018 11:30

Świętuj Niepodległość!

Burmistrz Gminy Goleniów Robert Krupowicz ma zaszczyt zaprosić Państwa na wspólne świętowanie 100-lecia Niepodległości Polski podczas obchodów Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2018 r.

Dział: Miasto i Gmina
poniedziałek, 22 października 2018 10:17

Rozstrzygnięcie w pierwszej turze!

Robert Krupowicz będzie burmistrzem Gminy Goleniów przez kolejne 5 lat. Wygrał wybory w I turze, otrzymując 7358 głosów (53,1%).

Dział: Miasto i Gmina
wtorek, 02 października 2018 11:35

Jest szansa na chodnik w Rurzycy

Starostwo powiatowe kończy prace nad dokumentacją potrzebną do dokończenia budowy chodników w Rurzycy. Za kilkanaście dni powinno otrzymać zgodę na wykonanie inwestycji.

Dział: Miasto i Gmina
piątek, 28 września 2018 11:14

Zgoda radnych na przejęcie ul. Lipowej

Rada Miejska jednomyślnie wyraziła zgodę na przejęcie przez Gminę Goleniów ulicy Lipowej w Lubczynie. Otwiera to drogę do jej generalnego wyremontowania przez gminę.

Dział: Miasto i Gmina

Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w Goleniowie informuje, że w dniu 27 września 2018 r. w godz. 9:00-15:00 będzie wstrzymana dostawa wody w miejscowościach: Stawno, Bolechowo, Bącznik, Tarnówko, Tarnowiec ze względu na trwające prace modernizacyjne Ujęcia Wody Stawno.

Dział: Awarie
poniedziałek, 17 września 2018 13:12

Wsparcie dla rolników poszkodowanych suszą

Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła przyjmowanie wniosków o przyznanie pomocy rolnikom poszkodowanych tegoroczną suszą. Wnioski można składać do 17 października 2018 r.

Dział: Miasto i Gmina
czwartek, 13 września 2018 10:12

Bezpłatne szczepienia przeciw grypie

Burmistrz Gminy Goleniów zaprasza mieszkańców gminy mających co najmniej 65 lat do udziału w profilaktycznych szczepieniach mających zmniejszyć ryzyko zachorowania na grypę.

Dział: Miasto i Gmina
poniedziałek, 10 września 2018 08:02

Wsparcie dla rolników w szkodach rolnych od MRiRW

Producenci rolni, u których szkody w uprawach rolnych spowodowane wystąpieniem suszy lub powodzi objęły co najmniej 70% danej uprawy, mogą od 14 do 28 września br. składać wnioski o udzielenie pomocy.

Dział: Miasto i Gmina
wtorek, 28 sierpnia 2018 11:32

Zmiana w zgłaszaniu szkód łowieckich

23 sierpnia br. weszły w życie nowe zasady dotyczące zgłaszania i szacowania szkód łowieckich.

Dział: Miasto i Gmina
wtorek, 21 sierpnia 2018 10:14

Święto Plonów już w sobotę!

Tegoroczne Święto Plonów odbędzie się w sobotę 25 sierpnia, w ramach festiwalu „Ludzka Mozaika”, który rozpocznie się dzień wcześniej.

Dział: Miasto i Gmina
Strona 1 z 11

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.