Dzisiaj jest: 5 Grudnia 2022 roku    |    Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Wyświetlenie artykułów z etykietą: solectwa
poniedziałek, 05 grudnia 2022 17:45

Wszystkiego najlepszego!

Zawsze pełna charyzmy, energiczna i przedsiębiorcza, pogodna i twarda – tak mówią wnuki o Pani Bronisławie Szczęśniak, która dzisiaj, 5 grudnia obchodzi swoje setne urodziny.

Dział: Miasto i Gmina

Od 1 grudnia 2022 r. mieszkańcy naszej gminy, wykorzystujący do ogrzewania nieruchomości energię elektryczną mogą składać w Centrum Usług Społecznych wnioski o dodatek elektryczny.

Dział: Miasto i Gmina

Informujemy, że podmioty, które będą prowadziły preferencyjną sprzedaż paliwa stałego dla mieszkańców Gminy Goleniów dopełniły wszelkich wymaganych formalności w ustawowym terminie i obecnie czekają na podpisanie umowy z rządową spółką Węglokoks, która ma je zaopatrywać w surowiec. Podmioty te są gotowe do uruchomienia sprzedaży.

Dział: Miasto i Gmina
czwartek, 17 listopada 2022 19:06

Odjazdy autobusów z dworca PKS

Od poniedziałku, 21 listopada 2022 r. autobusy komunikacji miejskiej wszystkich linii (przewoźnik OLIBUS Modzelewski Sp. J.) zatrzymywać się będą na stanowiskach przy dworcu PKS oznaczonych numerami od 1 do 6 (pod zadaszeniem).

Dział: Miasto i Gmina
środa, 16 listopada 2022 20:08

Złote Gody

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Burmistrz Gminy Goleniów Robert Krupowicz wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jedenastu parom.

Dział: Miasto i Gmina

Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie informuje, że w dniu wczorajszym tj. 9 listopada wpłynął jeden wniosek o przystąpienie do zakupu węgla z przeznaczeniem dla goleniowskich gospodarstw domowych.

Dział: Miasto i Gmina
czwartek, 03 listopada 2022 12:50

Zachodniopomorski Lider NGO - konkurs

Do 13 listopada można skladać zgłoszenia w konkursie "Zachodniopomorski Lider NGO" na najlepsze inicjatywy zrealizowane przez zachodniopomorskie organizacje pozarządowe w 2021 r.

Dział: Miasto i Gmina
czwartek, 27 października 2022 08:37

Bezpłatna komunikacja miejska na cmentarz

Gmina Goleniów, wzorem ubiegłych lat, w najbliższy weekend oraz w Dzień Wszystkich Świętych uruchomi linię specjalną S-2 bezpłatnej komunikacji miejskiej, kursującej na trasie dworzec PKS - Przestrzenna (cmentarz) - dworzec PKS, przez: ul. Puszkina i ul. Armii Krajowej.

Dział: Miasto i Gmina

Beneficjenci, którzy złożyli wnioski w pierwszym naborze programu „Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR", mogą od dziś (czwartek, 28 października) odbierać przyznany sprzęt komputerowy. 
Laptopy można odbierać w Ośrodku Dokumentacji Dziejów Ziemi Goleniowskiej "Żółty Domek", ul. Pocztowa 2 wyłącznie po kontakcie telefonicznym pod tel. 531 161 231.

czwartek, 20 października 2022 15:45

Nowe miejsca w gminnych oddziałach przedszkolnych

150 nowych miejsc w gminnych oddziałach przedszkolnych powstanie od grudnia tego roku, a kolejne – darmowe miejsca dla przedszkolaków – od września 2023.

Dział: Miasto i Gmina
Strona 1 z 33

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.