Dzisiaj jest: 2 Kwietnia 2020 roku    |    Imieniny: Maria, Franciszek, Urban
Wyświetlenie artykułów z etykietą: solectwa

W związku z pandemią koronawirusa oraz rozporządzeniem Ministra Zdrowia, od 26 marca br. do odwołania w autobusach komunikacji miejskiej wprowadza się zasadę, aby tylko połowa miejs siedzących w pojeździe była zajęta. W związku z tym, w najbardziej zatłoczonych kursach (linia nr 2 do Goleniowskiego Parku Przemysłowego, kursy nr 1, 2, 3, 5 i 6) podstawione zostaną dodatkowe autobusy. Godziny odjazdów pozostają bez zmian.

poniedziałek, 16 marca 2020 10:28

Ściślejsze ograniczenia

Ze względu na rosnące zagrożenie zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 wprowadzone zostały jeszcze ściślejsze ograniczenia w kontaktach klientów UGiM z jego pracownikami. Osoby niezatrudnione w urzędzie nie wchodzą już do środka, obsługiwane są w wejściu. W tym miejscu są też przyjmowane dokumenty, które klienci chcą złożyć w urzędzie. Ważne: przed przyjściem proszę zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę!

Dział: Miasto i Gmina

Od 12 marca (czwartek) do odwołania, z powodu profilaktyki zdrowotnej związanej z pojawiającym się ryzykiem zachorowań wywołanych wirusem SARS-CoV-2 URZĄD GMINY I MIASTA WPROWADZA OGRANICZENIE DOSTĘPNOŚCI URZĘDU DLA INTERESANTÓW.

Dział: Miasto i Gmina

Tu publikujemy i aktualizujemy informacje o przerwach w dostępności usług, ktore są następstwem zagrożenia wirusem wywołującym chorobę COVID-19.

Dział: Kultura
poniedziałek, 02 marca 2020 13:26

W listopadzie ruszy budowa

GAZ-SYSTEM SA, operator polskich gazociągów, w listopadzie br. przystąpi do rozbudowy tłoczni gazu w Budnie. Podłączy do niej budowany obecnie gazociąg Baltic Pipe, którym do Polski będzie płynął gaz z Morza Północnego.

KV plakat A3 DRUK

Czym jest koronawirus?

Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba objawia się najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem.

wtorek, 25 lutego 2020 12:50

Zawyją syreny

W najbliższy czwartek, 27 lutego na terenie 3 batalionu logistycznego w Glewicach odbędzie się trening i szkolenie, połączone z praktycznym treningiem systemu alarmowania i ostrzegania ludzi o uderzeniach z powietrza oraz obrony przeciw broni masowego rażenia poprzez uruchomienie syreny alarmowej.

wtorek, 25 lutego 2020 10:30

Bezpieczne Gospodarstwo 2020

Rozpoczęła się XVIII edycja Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. KRUS we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, PIP, ARiMR i KOWR zapraszają do udziału właścicieli gospodarstw rolnych.
Zgłoszenia do pierwszego, regionalnego etapu przyjmowane są do 17 kwietnia 2020 r. Regulamin oraz szczegółowe informacje o konkursie są dostępne na stronie Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

wtorek, 18 lutego 2020 13:29

Bezpłatna mammografia w marcu 2020

Masz 50-69 lat? Zrobiłaś już mammografię? Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne. W roku 2020 r. LUX MED kontynuuje program bezpłatnych badań mammograficznych. Najbliższe badania odbędą się 20 marca 2020 r. w godzinach od 10.00 do 16.00 na parkingu przy stadionie od strony gimnazjum, ul. Norwida.

piątek, 07 lutego 2020 13:40

Mocno powieje

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega  o silnym wietrze. W niedzielę i poniedziałek (9 i 10 lutego br.) prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o prędkości do 55 km/h, w porywach do 95 km/h.