Dzisiaj jest: 9 Grudnia 2018 roku    |    Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Wyświetlenie artykułów z etykietą: solectwa
piątek, 26 października 2018 11:30

Świętuj Niepodległość!

Burmistrz Gminy Goleniów Robert Krupowicz ma zaszczyt zaprosić Państwa na wspólne świętowanie 100-lecia Niepodległości Polski podczas obchodów Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2018 r.

poniedziałek, 22 października 2018 10:17

Rozstrzygnięcie w pierwszej turze!

Robert Krupowicz będzie burmistrzem Gminy Goleniów przez kolejne 5 lat. Wygrał wybory w I turze, otrzymując 7358 głosów (53,1%).

wtorek, 02 października 2018 11:35

Jest szansa na chodnik w Rurzycy

Starostwo powiatowe kończy prace nad dokumentacją potrzebną do dokończenia budowy chodników w Rurzycy. Za kilkanaście dni powinno otrzymać zgodę na wykonanie inwestycji.

piątek, 28 września 2018 11:14

Zgoda radnych na przejęcie ul. Lipowej

Rada Miejska jednomyślnie wyraziła zgodę na przejęcie przez Gminę Goleniów ulicy Lipowej w Lubczynie. Otwiera to drogę do jej generalnego wyremontowania przez gminę.

Dział: Miasto i Gmina

Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w Goleniowie informuje, że w dniu 27 września 2018 r. w godz. 9:00-15:00 będzie wstrzymana dostawa wody w miejscowościach: Stawno, Bolechowo, Bącznik, Tarnówko, Tarnowiec ze względu na trwające prace modernizacyjne Ujęcia Wody Stawno.

Dział: Awarie
poniedziałek, 17 września 2018 13:12

Wsparcie dla rolników poszkodowanych suszą

Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła przyjmowanie wniosków o przyznanie pomocy rolnikom poszkodowanych tegoroczną suszą. Wnioski można składać do 17 października 2018 r.

czwartek, 13 września 2018 10:12

Bezpłatne szczepienia przeciw grypie

Burmistrz Gminy Goleniów zaprasza mieszkańców gminy mających co najmniej 65 lat do udziału w profilaktycznych szczepieniach mających zmniejszyć ryzyko zachorowania na grypę.

poniedziałek, 10 września 2018 08:02

Wsparcie dla rolników w szkodach rolnych od MRiRW

Producenci rolni, u których szkody w uprawach rolnych spowodowane wystąpieniem suszy lub powodzi objęły co najmniej 70% danej uprawy, mogą od 14 do 28 września br. składać wnioski o udzielenie pomocy.

wtorek, 28 sierpnia 2018 11:32

Zmiana w zgłaszaniu szkód łowieckich

23 sierpnia br. weszły w życie nowe zasady dotyczące zgłaszania i szacowania szkód łowieckich.

wtorek, 21 sierpnia 2018 10:14

Święto Plonów już w sobotę!

Tegoroczne Święto Plonów odbędzie się w sobotę 25 sierpnia, w ramach festiwalu „Ludzka Mozaika”, który rozpocznie się dzień wcześniej.