Dzisiaj jest: 26 Kwietnia 2017 roku    |    Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
piątek, 03 lutego 2017 12:32

Dofinansowanie na usuwanie azbestu

Gmina Goleniów po raz kolejny składać będzie wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie o udzielenie dotacji na zadania związane z usuwaniem azbestu. Osoby zainteresowane uzyskaniem dofinansowanie na usunięcie azbestu powinny do 31 marca 2017 r. złożyć wniosek w Urzędzie Gminy.

Dział: Miasto i Gmina

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Goleniowie informuje, że w związku z przypadającym na 6 stycznia 2017 roku dniem wolnym od pracy (Święto Trzech Króli) termin odbioru odpadów jest przeniesiony z 6 na 7 stycznia dla następujących typów odpadów i obszarów:

• odpady zmieszane: Goleniów, ul. Marii Konopnickiej 20-22, Maszewska, Rurka, Rurzyca, Kliniska Wielkie, Pucie, Pucko, Załom
  • odpady selektywne: Rurka, Rurzyca, Kliniska Wielkie, Pucie, Pucko, Załom, Czarna Łąka, Lubczyna, Ininka, Kępy Lubczyńskie, Borzysławiec, Komarowo, Łozienica
Dział: Miasto i Gmina

Przedsiębiorstwo Kospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Goleniowie informuje, że z dniem 31 października 2016 r. zakończył się cotygodniowy odbiór odpadów zielonych od właścicieli nieruchomości.
Od 2 listopada 2016 r. odpady zielone odbierane będą od właścicieli nieruchomości tylko po zgłoszeniu do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Goleniowie w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia.

Dział: Miasto i Gmina

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Goleniowie informuje, że w związku z przypadającym dniem wolnym od pracy, tj. 26.12.2016 r.  (poniedziałek) harmonogram odbioru odpadów komunalnych z poszczególnych miejsc na terenie miasta i gminy Goleniów ulega następującym zmianom:

• Mosty Osiedle: termin odbioru odpadów to 27.12.2016 r. (wtorek)
  • Goleniów (ul. Asnyka, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Kołłątaja, Ciołkowskiego, Kruczkowskiego, Dąbrowskiej, Drzymały, Reja, Moniuszki, Staszica, Żeromskiego, Nałkowskiej): 28.12.2016 r. (środa)
  • Łozienica ul. Krzywa, Nadziei: 29.12.2016 r. (czwartek)
  • Goleniów - ul. Marii Konopnickiej 20-22, Maszewska oraz Żółwia, Żółwia Błoć 56, 60, 61: 31.12.2016 r. (sobota)
Dział: Miasto i Gmina

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Goleniowie informuje, że w związku z przypadającym na 11 listopada 2016 roku dniem wolnym od pracy (Narodowe Święto Niepodległości) termin odbioru odpadów z Klinisk Wielkich, Rurzycy i Załomia jest przeniesiony z 11 na 12 listopada.

Dział: Miasto i Gmina

Przypominamy, że z dniem 31 października 2016 r. zakończył  się  cotygodniowy odbiór odpadów zielonych. Od  2 listopada  2016 r. odpady zielone odbierane  będą  tylko  po zgłoszeniu do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Goleniowie Sp. z o.o.

Dział: Miasto i Gmina

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Goleniowie informuje, że w związku z przypadającym na 1 listopada  2016 r. dniem wolnym od pracy (Wszystkich Świętych) zmianie ulegną dni odbioru odpadów z poszczególnych rejonów w Goleniowie i Żółwiej,

czwartek, 16 czerwca 2016 11:05

Organizm a środowisko

7 czerwca w Zespole Szkół Publicznych w Kliniskach Wielkich odbył się XVII Powiatowy Konkurs Ekologiczny pod nazwą „Organizm a środowisko”. W konkursie uczestniczyło 13 szkół z Powiatu Goleniowskiego.

Burmistrz Gminy Goleniów przypomina, że od 28 kwietnia 2016 r. obowiązuje nowy wzór deklaracji na opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Deklaracje na starych formularzach nie są już przyjmowane.

poniedziałek, 18 stycznia 2016 05:28

Dofinansowanie na usuwanie azbestu