Dzisiaj jest: 17 Kwietnia 2024 roku    |    Imieniny: Klara, Robert, Rudolf
Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'Gala Oskara' Print
  Kultura
Data: sobota, 23 lutego 2013 - 16:00
Miejsce:
Teatr Brama, ul. Zielona Droga 9, Goleniów
Email:
URL:

gala-oskara

Teatr Kingdom of Curvy Fork zaprasza wszystkich, wszystkie dziatki i dziadki, chłopców, dziewczęta, niezależnie od wieku i upodobań artystycznych, poglądów religijnych i politycznych na GALĘ OSKARA, która odbędzie się w Goleniowie w Teatrze Brama nad często pojawiającą się w krzyżówkach rzeką Iną! w programie uczta teatralno-muzyczno-instalacyjna!

Wystąpią 3 teatry! Zagrają 2 zespoły! Pojawi się jakaś instalacja

Wstęp na całą imprezę to jedyne 2 zł.

Na koncertach będą tańce oraz dla mniej wprawionych spotkania i pogaduchy! Wszystko to okraszone dozą wzniosłości i niewybrednego żartu. W noc przed rozdaniem w U.S.A oskarów będzie można się świetnie bawić i raczyć wszelkiej maści sztuką!

Z apraszamy serdecznie do Goleniowa!
O kolicznościowa akcja organizowana spontanicznie,
T owarzyskie działanie wspierane przez ZOT (zachodniopomorską offensywę teatralną)

Wystąpią:

TEATR:

Teatr Kingdom of Curvy Fork
Teatr na Chwilę
Pomarańcze w Uchu na Skarpie bez Kartki

MUZYKA:

DoLiNaInY (http://www.facebook.com/pages/Dolinainy/397432037011620)

BLACK MEADOW (FANPEJDŻ: https://www.facebook.com/blackmeadowrock)

ZAPRASZAMYZnajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.