Dzisiaj jest: 25 Marca 2023 roku    |    Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'Teatr Brama: "Ostatnie Spotkanie W Amfiteatrze"' Print
  Kultura
Data: piątek, 04 września 2020 - 20:00

ostatnie brama

Już niedługo przeprowadzka Teatru Brama do nowej siedziby - "Rampy Kultura", a więc przyszedł czas na pożegnanie dotychczasowego miejsca.

W nadchodzący weekend "Brama" zaprasza wszystkich przyjaciół, znajomych, widzów, by ostatni raz rozpalić ognisko w Amfiteatrze i wznieść toast za przeszłość i przyszłość. Będzie m.in. spektakl, premiera filmu, relaks przy ognisku i czas na rozmowy w ogrodzie, koncert związany z historią amfiteatru.

piątek (4 września)

20:00 Teatr Brama - "Ghost Dance" - ze względu na reżim sanitarny liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. /bilet dobrej woli/
21:30 Spotkanie w ogrodzie

sobota (5 września)
15:00 Open Mic & Chilling Out - relaks w ogrodzie
18:00 Brama LAB - Premiera filmu "Lizystrata" (Wolontariusze EKS i Teatr Indeks/UTW) - ze względu na reżim sanitarny liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
18:45 Bon voyage! - podsumowanie działań Wolontariuszy Europejskich
19:00 Teatr Brama - "Raport z Amfiteatru - koncert ewaluacyjny"

miejsce: Amfiteatr, ul. Zielona Droga 9

W związku z reżimem sanitarnym przypominamy o obowiązku noszenia masek/przyłbic podczas wydarzenia lub zachowywaniu dystansu społecznego min. 2m.
Oprócz spektaklu "Ghost Dance" oraz premiery filmu "Lizystrata" pozostałe wydarzenia odbywają się na świeżym powietrzu, w ogrodzie Teatru Brama.

Więcej informacji na www.teatrbrama.org i profilu facebookowym wydarzenia.Znajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.