Dzisiaj jest: 27 Listopada 2021 roku    |    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek

sortowanie smieci wyszukiwarka smieci

 

telefony epuap

 

telefony Covid

Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'BramaLAB: Szajbuski „Bójcie Się Nas”' Print
  Czas wolny
Data: niedziela, 03 października 2021 - 19:00

szajbuski

Ile było udanych rewolucji w naszym kraju? No nie za wiele. To może po prostu wykąpmy się w morzu z domieszką ropy, ochłońmy, korzystajmy z globalnego ocieplenia i chill i relaks i aperol z ziomkami. A idealizm czasem tylko gryzie jak sweter.
Poszukiwania zaczęliśmy od subkultury punków, buntu przeciwko systemowi, umiłowaniu anarchii i poszukiwaniu wolności. A później przyszła pandemia i cały proces zrobił niezły skok w bok. Nigdy nie powiedzieliśmy sobie wprost o czym jest ten spektakl. Zawiesiliśmy się na szukaniu wartości i odpowiedzi na to co chcemy, co dla nas ważne i co nas naprawdę obchodzi. I najpewniej jeszcze będziemy szukać, bo jesteśmy młodzi i mamy nadzieję, że zdążymy to wszystko znaleźć.
To nie będzie spektakl w stylu ej wy ludzie psy róbmy dym wyjdźmy na ulicę i krzyczmy hasła wulgarne.
Ale bójcie się nas. Chociaż może wcale nie trzeba?

Premiera: 3 października 2021, godz. 19:00. Wstęp wolny.
.Czas trwania: 40 min. Spektakl skierowany do widzów powyżej 15 roku życia.

Reżyseria: Daniel Jacewicz
Reżyseria światła: Wojciech Rosiński
Obsada: Julka Kwietniak, Maria Magdalena Kontroniewicz, Michał Szarkiewicz, Noemi Wrzos, Wiktoria Gajewska

W spektaklu zostały wykorzystane: Malaria! “Kaltes Klares Wasser”, Stanisław Wyspiański “Wyzwolenie”, Lao Che “Bajka o Misiu (tom I)”, Allen Ginsberg “On the Cremation of Chogyam Trungpa, Vidyadhara”, Ani Difranco “Self Evident” oraz teksty własne.Znajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.