Dzisiaj jest: 1 Kwietnia 2023 roku    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
wtorek, 30 lipca 2019 07:09

Dwunastka z Barnima w finałach MP Juniorów Młodszych

Polski Związek Żeglarski opublikował listę zawodników zakwalifikowanych do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych), które w tym roku odbędą się w Sławie. Wśród nich jest aż dwunastu żeglarzy z UKS Barnim Goleniów.

W klasie Optimist reprezentować nas będą: Joanna Cymerman, Aleksandra Bobrowska, Anna Chomont, Jeremi Dąbrowski, Oskar Sawicki, Filip Oleszczyk i Maciej Cymerman, w klasie Laser 4,7 - Hanna Burdziej, Antoni Pasich, Marek Szczepankowski, Krzysztof Olejnik oraz Maciej Cymerman.

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży prawo startu mają zawodnicy, którzy zakwalifikowali się w regatach eliminacyjnych. W klasie Optimist były to dwie eliminacje: w Giżycku (14-16 czerwca) i w Gdyni (28-30 czerwca). W klasie Laser 4,7 odbyły się 3 eliminacje: Zegrze (2-4 maja), Puck (7-9 czerwca), Gdynia (22-24 lipca). Do startu w regatach uprawnionych zostało 35 dziewcząt i 52 chłopców w klasie Optimist, a w klasie Laser 4,7 - 25 dziewcząt i 52 chłopców.

Finały Olimpiady Młodzieży w klasie Optimist będą trwały od 6 do 10 sierpnia, a zawodnicy Laser 4,7 będą zmagać się z przeciwnikami od 13 do 17 sierpnia. Zawodnicy UKS Barnim na początku sierpnia jadą do Sławy, gdzie rozpoczną bezpośrednie przygotowania do regat. Trenerzy liczą na dobre wyniki swoich podopiecznych.

Grupę Optimist prowadzi trenerka Judyta Malinowska a klasę Laser - Michał Zera.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.