Dzisiaj jest: 1 Kwietnia 2023 roku    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
czwartek, 27 sierpnia 2020 06:24

"Tarcza" w Pucharze Polski i Mistrzostwach Wybrzeża

Zuzanna Pierko (Tarcza Goleniów) Zuzanna Pierko (Tarcza Goleniów)

Strzelcy z goleniowskiego klubu „Tarcza” w dniach 19-23.08 br., wzięli udział w II Rundzie Pucharu Polski i Mistrzostwach Wybrzeża w Ustce.

Bardzo dobrze spisała się Zuzanna Pierko rywalizująca w grupie juniorek. Zawodniczka „Tarczy” w kwalifikacji konkurencji pistoletu pneumatycznego 60 strzałów zajęła 3 miejsce z wynikiem 553 punktów i otrzymała awans do ścisłego finału. Do finału goleniowianka stanęła z ośmioma najlepszymi zawodniczkami tej konkurencji, a rywalizacja rozpoczęła się na nowo, gdyż zawodniczki rozpoczynają walkę od zera. Zuzanna rozpoczęła dwoma seriami pięciostrzałowymi, które były najwyższe wśród finalistek. Następna część finału to strzały pojedyncze oddawane w czasie 50 sekund. Zawodniczka „Tarczy” do samego końca trwania finału znajdowała się na szczycie tabeli i ustanowiła nowy rekord Polski w finale.

Zuzanna Pierko oprócz wspomnianego pierwszego miejsca i rekordu Polski zdobyła jeszcze brązowy medal w konkurencji pistoletu sportowego 30+30.

W grupie pistoleciarzy startował również Michał Fajfrowski, który w kwalifikacji konkurencji pistoletu pneumatycznego zajął 3 miejsce, lecz ostatecznie w finale znalazł się na 7 miejscu.

Jolanta Tabaka w konkurencji karabinu dowolnego 60 strzałów leżąc w kategorii seniorek zdobyła srebrny medal z wynikiem 613,6 punktu.

W zawodach wziął udział również Marcin Majka, który w finale konkurencji karabinu pneumatycznego zajął 4 miejsce, natomiast w finale konkurencji karabinu dowolnego 3x40 strzałów uplasował się na 5 pozycji.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.