Dzisiaj jest: 22 Lutego 2020 roku    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
czwartek, 28 marca 2013 15:58

Kulturalny kwiecień

Goleniowskie placówki kulturalne przygotowały na kwiecień interesującą ofertę, którą warto się zainteresować i z której warto skorzystać.

Goleniowski Dom Kultury
1) Strefa Czytania – 4 kwietnia 2013 r., godz. 15.20. Warsztaty poprowadzi aktorka Teatru Współczesnego Krystyna Maksymowicz. Wstęp wolny.
2) Gala Operetki – 7 kwietnia 2013 r., godz. 17.00. Arie i duety z operetek oraz pieśni neapolitańskie śpiewać będą: Małgorzata Górna – sopran, Mirosław Kacperski – tenor, skrzypce, Romuald Szmyt – tenor; prowadzenie koncertu i fortepian – Andrzej Prus-Wakulski. Bilety w cenie 15 zł (13zł grupowe) do nabycia w CIT i przed koncertem.
3) Koncert  Wiosenny – 9 kwietnia, godz. 17.00. Wystąpią: Grupa Taneczna „Bąble”, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Goleniowskiej „Mała Ina”, Chór Dziecięcy „Brzdąc” oraz solistki Studia Wokalnego Doroty Gołębiowskiej. Wstęp wolny.
4) LemON w Goleniowie – 20 kwietnia, godz. 19.00. Koncert laureata programu „Must be the music”. Bilety 40 zł (35 zł dla grup) do nabycia w CIT lub drogą elektroniczną za pośrednictwem www.gdk.goleniow.pl.
5) Chór i orkiestra Celebrete (Holandia) – 28 kwietnia 2013 r., godz. 18.00. W wykonywanym przez zespół repertuarze usłyszeć można elementy jazzu, muzyki klasycznej i tradycyjnej. Bezpłatne wejściówki do odbioru w GDK.
6) Goleniowski konkurs fotograficzny – temat kwietnia: „Woda, woda, woda...”. Zdjęcia należy nadesłać do końca kwietnia.
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
1) Interaktywny spektakl teatralny „Regsio” - 16 kwietnia 2013 r., godz. 16.00. Wykonawcy: aktorzy studia teatralnego Duet z Krakowa. Wstęp wolny.
2) VIII edycja plebiscytu „Najżyczliwszy Goleniowianin”. Zgłoszenia wraz z uzasadnieniem należy złożyć do 30 kwietnia 2013 r.
3) Konkurs fotograficzny „Przyłapani na czytaniu” - zdjęcia w wersji tradycyjnej i elektronicznej należy składać do 30 kwietnia 2013 r.
4) Dyktando + test niespodzianka (dla osób od lat 12) – 27 kwietnia 2013 r., godz. 11.00.
Teatr Brama
Koncert popularnego szczecińskiego zespołu DIKANDA. Jako support wystąpi goleniowska grupa ALEPAK – 12 kwietnia 2013 r., godz. 19.00. Bilety w cenie 25 zł w Teatrze Brama w dniu koncertu. 

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.