Dzisiaj jest: 25 Kwietnia 2018 roku    |    Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
środa, 03 stycznia 2018 08:52

Złote gody rocznika 1967

42 goleniowskie małżeństwa, które wspólnie przeżyły ze sobą 50 lat, zostały wyróżnione przez Prezydenta RP Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W czwartek, 28 grudnia burmistrz Robert Krupowicz wręczył je dwudziestu pierwszym parom jubilatów. Druga uroczystość odbyła się w piątek, 29 grudnia.

Medale otrzymali państwo: Janina i Kazimierz Balasińscy, Marianna i Zdzisław Biniendowie, Urszula i Zbigniew Boczulowie, Maria i Zbigniew Cebo, Krystyna i Zygmunt Dąbrowscy, Katarzyna i Ryszard Dudkowie, Danuta i Stanisław Fikusowie, Anna i Jerzy Hylowie, Stanisława i Henryk Idziaszczykowie, Wanda i Jan Jagodzińscy, Anna i Kazimierz Jankowscy, Halina i Władysław Jaworscy, Teresa i Józef Kosarowie, Helena i Henryk Kowalscy, Regina i Feliks Kozakowie, Wiesława i Władysław Koźlukowie, Maria i Bronisław Kubaszowie, Danuta i Stanisław Kujawińscy, Zofia i Czesław Leszczyńscy, Janina i Stanisław Lipkowie, Teresa i Kazimierz Maczarkowie, Anna i Henryk Minowscy, Anna i Jan Musialscy, Maria i Krzysztof Natworowie, Krystyna i Eugeniusz Naworscy, Halina i Henryk Nowakowie, Stefania i Jan Nowakowie, Irena i Bogdan Okunkowie, Krystyna i Jan Pacynowie, Halina i Waldemar Przybylscy, Janina i Zenon Raczewscy, Ewa i Jan Russowie, Jadwiga i Bogumił Sankowscy, Janina i Jakub Sarzyńscy, Stanisława i Józef Sztypowie, Monika i Jan Wawryszukowie, Danuta i Kazimierz Woźniakowie, Halina i Wiesław Kazimierz Woźniakowie, Halina Zofia i Wiesław Woźniakowie, Zofia i Stanisław Zawadowie oraz Danuta i Marek Zdonkowie.

Jubilaci prócz medali otrzymali kwiaty i upominki wręczane przez burmistrza Roberta Krupowicza, wiceburmistrza Henryka Zajko i przewodniczącego Rady Miejskiej Łukasza Mitułę. Oprawę artystyczną zapewniły dziewczęta ze studia wokalnego GDK prowadzonego przez panią Dorotę Gołębiowską.

Osoby zainteresowane pobraniem zdjęć z uroczystości (pliki JPG do wydruku w zakładzie fotograficznym) zapraszamy z pendrivem lub pustą płytą CD do Urzędu Gminy w Goleniowie, pok. 016.

 

Galeria zdjęć z 28 grudnia 2017 r.:

Galeria zdjęć z 29 grudnia 2017 r.:

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl