Dzisiaj jest: 29 Maja 2024 roku    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Goleniowski Festiwal Radości 2024

Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'Majówka 2024' Print
  Czas wolny
Data: środa, 01 maja 2024 - 08:00

GDK Majowka 2024

1 maja - Święto Pracy

Majówka na sportowo z OSiR-em i klubami sportowymi

1 - 5 maja 2024 r.
Stadion miejski OSiR w Goleniowie.
Szczegóły: www.osir.goleniow.pl

Rajd rowerowy — Europa na kółkach
godz. 10:00 - Parking przy stadionie ul. Norwida

Z okazji 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, Młodzieżowa Rada Gminy zaprasza entuzjastów dwóch kółek do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym.
Proponujemy dwie trasy rajdu do wyboru, dostosowane do poziomu zaawansowania:

 • I trasa: 10 km z Goleniowa do Lubczyny
 • II trasa: 20 km z Goleniowa do Lubczyny przez Modrzewie

Po zakończeniu rajdu zapraszamy na ognisko do Mariny w Lubczynie. Prosimy o zabranie własnego prowiantu.

 

2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Uroczyste podniesienie flaqi państwowej
godz. 17:00 — Planty Miejskie

Wspólny Marsz Biało-Czerwonej ulicami Goleniowa rozpocznie obchody Dnia Flagi. W barwnej paradzie na trasie Planty - Rampa Kultura udział wezmą m.in.: harcerze, Młodzieżowa Orkiestra Wood & Brass Band, Zespół Pieśni i Tańca ZG INA, Dance Colour Studio, grupy senioralne i mieszkańcy Goleniowa.

Majowa Potańcówka w Rampie Kultura
godz. 18:00 — 23:00 Rampa Kultury
Wstęp bezpłatny

Specjalnie dla Państwa zagra zespół Roland Band ze Szczecina. Na Potańcówkę zapraszamy wszystkich chętnych dla których czas spędzony przy tanecznej muzyce w towarzystwie przyjaciół oraz nowo poznanych osób będzie miłym akcentem obchodów Dnia Flagi.

 

3 maja - Rocznica Uchwalenia Konstytucji

Uroczystości z okazji Świeta Uchwalenia Konstytucii 3 Maja godz. 10:30 - Kościół pw. św. Katarzyny Patriotyczna, uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny. Złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą rocznicę uchwalenia Konstytucji Rzeczypospolitej.

May Vibes — wieczór z muzyką klubową
godz. 20:00 - 2:00 - Rampa Kultura
Wstęp bezpłatny

MAY VIBES! Zapraszamy na najgorętszą majówkę w mieście! Przygotujcie się na moc klubowych beatów, które zapewni Wam DJ QJAV!
Leťs vibe together!

Zapraszają: Goleniowski Dom KulturyGmina GoleniówOśrodek Sportu i Rekreacji w GoleniowieZnajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

 1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
 2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
 3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
 4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
 5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
 6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
 7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
 8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.