Dzisiaj jest: 22 Kwietnia 2018 roku    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'BRAMAT 2013' Print
  Kultura
Data: czwartek, 05 września 2013 - 17:00
Czas trwania: 3 dni 3 godziny

bramat2013

Ponad 50 artystów i muzyków z Polski i zagranicy zaprezentuje swoją twórczość podczas tegorocznej, czternastej już edycji Goleniowskich Spotkań Teatralnych BRAMAT.

Teatry prezentujące się podczas BRAMATU to głównie teatry alternatywne, tworzone przez niezależnych artystów. Przez trzynaście lat Goleniów odwiedziły dziesiątki zespołów teatralnych i muzycznych oraz setki artystów i znamienitych gości. W tym roku ponownie zawitają znani i cenieni twórcy teatrów niezależnych, między innymi Teatr Circus Ferus i teatr Porywacze Ciał z Poznania, Teatr Kana ze Szczecina, Teatr Rondo ze Słupska oraz Marcin Zarzeczny z Warszawy, a koncertować w Goleniowie będą: Antonina Krzysztoń z Warszawy, Quartet Klezmer Trio z Krakowa oraz Rusland Trio z Parchowa.

Szczegółowy program BRAMATU – tutaj.

Miejscem prezentacji będzie siedziba Teatru Brama przy ul. Zielona Droga (amfiteatr).Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, można nabyć symboliczny „bilet dobrej woli”.

Organizatorami XIV Goleniowskich Spotkań teatralnych BRAMAT 2013 są Stowarzyszenie Edukacyjno-Społeczno-Kulturalne Teatr Brama oraz Goleniowski Dom Kultury.Znajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl