Dzisiaj jest: 25 Marca 2023 roku    |    Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'Spektakl Teatru Wheels “Tartaros” I 18 Urodziny Teatru Brama' Print
  Kultura
Data: sobota, 13 września 2014 - 18:00
Czas trwania: 3 godziny
Miejsce:
Teatr Brama, ul. Zielona Droga 9
Email:

Wheels

Teatr Brama zaprasza na spektakl nowego niemieckiego partnera – Teatru Wheels. W spektaklu nie używają słów, więc wszyscy będą mogli go zrozumieć.

Zaraz po spektaklu Teatr Brama zaprasza na 18 urodziny:

"Tak, Teatr Brama świętuje 18 lat swojej podróży. Zapraszamy każdego, kogo spotkaliśmy na naszej drodze. Zdmuchnij z nami świeczki, zjedz tort… Bądź z nami."

 


 

O spektaklu:
Wielkie zamieszanie wśród ludzi. "Nie rozumiem cię, nie rozumiem cię", czy to mi chcesz powiedzieć?
Każdy jest samotny - i "Hu" się to podoba. Lecz nagle skądś napływa muzyka, melodia, którą każdy nosi w sobie. "Yu" jednoczy tłumy, w tej jednej chwili wydaje się, że wszystko jest możliwe. Ale to nie podoba się "Hu". Porywa "Yu" i ludzi i rzuca ich w nagłębszą odchłań: Tartaros. Teraz, "Yu" i ludzie zaczną toczyć niebezpieczną i trudną grę o wydostanie się na światło dnia.

W roli "Yu": Lisa Haucke, Heidi Wagner i Amir Flemmerer
W roli "Hu": Derya Nagel

Reżyseria: Konstantin Buchholz
układy sceniczne: Jonas Flemmerer
Choreografia: Lisa Wagner
Obsługa sceniczna: Florian Fink i Daniel Pastenaci
Obsługa techniczna: Florian Fink
Muzyka: Jonas Flemmerer, Konstantin Buchholz i Florian Fink
Asystent reżysera: Holger Bueck
Asystenci producenta: Annalena Krusche i Lew-Jakob ProtschZnajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.