Dzisiaj jest: 25 Kwietnia 2018 roku    |    Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Goleniów - serwis Gminy i Miasta Goleniów
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: 'Koncert Charytatywny Dla Sławomira Ksepki' Print
  Kultura
Data: piątek, 25 maja 2012 - 18:30
Czas trwania: 1 godzina
Miejsce:
Stadion OSIR, ul. Sportowa 25
Email:

ksepko-foto25 maja 2012 roku, na Stadionie Miejskim w Goleniowie, o godzinie 19:30 odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na pomoc dla Sławomira Ksepko. Główną atrakcją koncertu będzie występ goleniowskiego zespołu Jesienni Przyjaciele, a także Przyjaciół Sławka.

Wieloletni zawodnik i działacz goleniowskiej Iny Sławomir Ksepko potrzebuje pomocy wszystkich kibiców, a także ludzi dobrej woli. Sławomir Ksepko przez wiele lat rywalizował z herbem Iny na sercu, a przez kolejne lata społecznie wspomagał swój ukochany klub w dobrych i złych chwilach. Od 1978 roku, do chwili obecnej przeznacza wiele swojego czasu, aby wspomagać obecne władze w budowaniu dobrego imienia goleniowskiego klubu. Przez wiele lat był kierownikiem drużyn, choć zdrowie nie pozwala mu na działanie tak jak kiedyś, często zdarza się, że wybiega na boisko, jak choćby w niedawnym meczu z rezerwami Pogoni, gdy pełnił rolę kierownika drużyny.

Teraz ten oddany klubowi człowiek, potrzebuje pomocy innych kibiców. Pan Sławomir przeszedł operację nerki, którą zaatakował nowotwór, a gdy okazało się że nastąpił przerzut, poddany został programowi klinicznemu. Niestety, ostatnio okazało się, że nowotwór znów zaatakował, jednak tym razem Sławomir Ksepko nie mógł liczyć na pomoc kliniki, gdyż nie kwalifikuje się już do bezpłatnego leczenia. Jedyną szansą jest przejście kuracji lekiem Nexavar, która kosztuje jednak kilkanaście tysięcy złotych. Właśnie w tej sprawie zarząd MKS Ina Goleniów zwraca się do wszystkich kibiców, o pomoc w zebraniu odpowiednich środków.Znajdź w kalendarzu

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl