Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji zaprasza na „Mikołajki na lodzie”, które odbędą się 6 grudnia br.
Podczas imprezy przewidziane są liczne atrakcje:
w godz. 16.00-20.50- każdy Mikołaj wchodzi na lodowisko gratis (za okazaniem dokumentu ze zdjęciem), a wszystkie osoby ubrane w czapki Mikołaja otrzymają słodki upominek. o godz. 16.00 i 19.00 odbędą się spotkania z Mikołajem. o godz. 18.00 rozpalone zostanie ognisko. Będzie można upiec przyniesione przez siebie kiełbaski. przez cały dzień koszt wypożyczenia łyżew pokrywa św. Mikołaj (łyżwy gratis).