Dzisiaj jest: 22 Sierpnia 2019 roku    |    Imieniny: Maria, Cezary, Tymoteusz
środa, 16 stycznia 2019 12:42

Propozycje GDK i OSiR na ferie zimowe

Ferie zimowe rozpoczną się 28 stycznia. Do propozycji biblioteki dołączają Goleniowski Dom Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji.

OSiR przestawił plan ferii zimowych - zajęć dla dzieci i młodzieży organizowanych przy współudziale klubów sportowych i organizacji gminnych.
Codziennie otwarte będzie sztuczne lodowisko przy stadionie. Już 26 stycznia odbędzie się tam "Disco Lodowisko".
Na Orliku i stadionie przy ul. Sportowej odbędą się plenerowe zajęcia sportowe, a w hali przy ul. C. K. Norwida turnieje piłki nożnej, turniej szachowy i halowe zajęcia sportowe.
W ramach akcji "Trening z mistrzem" można będzie uczestniczyć w otwartych treningach z Zuzanną Pierko, Marcinem Majką, Krystianem Zalewskim, Michałem Rozmysem oraz Weroniką i Radosławem Miadiełko.
Szczegółowy harmonogram zajęć OSiR jest dostępny do pobrania pdfw pliku PDF. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. 91 418 21 04.

Oferta Goleniowskiego Domu Kultury to warsztaty i wyjazdy rekreacyjne dla dzieci - m.in. do Kids Arena, do kina, papugarni, wrotkarni, kręgielni, Centrum Wodnego Laguna, do Fundacji Eureka. W ramach warsztatów przewidziano m.in. zajęcia plastyczne, modelarskie, ficowanie, decoupage, pieczenie ciasteczek i gry dydaktyczne.
Zapis na zajęcia rozpoczyna się 16 stycznia o godz. 16:00 w sekretariacie GDK. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. 91 418 26 88, a harmonogram zajęć można pobrać pdfw pliku PDF.

Ferie zimowe w województwie zachodniopomorskim rozpoczną sie 28 stycznia i potrwają do 10 lutego.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

  1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
  3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
  4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
  5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.