Dzisiaj jest: 19 Kwietnia 2018 roku    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 08:52

Koncert jak malowanie

Sobotni koncert w GDK był prezentacją dorobku studia wokalnego, prowadzonego od wielu lat przez panią Dorotę Gołębiowską. Jak się można było przekonać, szkolone przez nią dziewczęta są świetnymi wokalistkami i prezentują bardzo wysoki poziom wykonawczy.

Dowodem tego są długie listy sukcesów młodych goleniowianek na licznych konkursach i festiwalach. Część z nich zdecydowała się kontynuować na estradzie swoją przygodę z piosenką i robią to z powodzeniem. Te, którym czas pozwolił, wzięły udział w sobotnim koncercie. Wystąpiły m.in. Kasia Ogrodniczak, Ewelina Orlon, Aleksandra Szachniuk, Anna Rynkiewicz, Ewa Wymysłowska, Gabrysia Kowalska, Adriana Sobolewska, grupka najmłodszych, ale już świetnie śpiewających obecnych uczestniczek studia wokalnego oraz grupa przyjaciółek pani Doroty Gołębiowskiej (wykonały wspólnie „Batumi” z repertuaru Filipinek). Wystąpiła też oczywiście również Dorota Gołębiowska, pokazując że nie tylko wie, jak śpiewać, ale i sama potrafi to zrobić.

Takich talentów, jak dziewczęta, które zaśpiewały w sobotę, jest wszędzie mnóstwo. W Goleniowie, dzięki m.in. pracy pani Doroty Gołębiowskiej, zostają zauważone i mają możliwość rozwoju. Z pożytkiem dla wszystkich.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl