Dzisiaj jest: 21 Maja 2018 roku    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
czwartek, 02 marca 2017 13:26

Rusza remont Maszewskiej

Pod koniec przyszłego tygodnia rozpoczną się prace przygotowujące do remontu ul. Maszewskiej i Zakładowej. W dniach 9-10 marca wycinane będą drzewa na całym odcinku przejazd - rondo. Wiązać się to będzie z całkowitym zamknięciem ulicy dla ruchu kołowego.

Od poniedziałku 13 marca, rozpoczną się prace budowlane na odcinku od ronda do wjazdu w ul. Zakładową. Zgodnie z planem mają one potrwać do 7 maja br. Po zakończeniu prac na pierwszym odcinku roboty rozpoczną się na drugiej części ulicy, od przejazdu kolejowego do ul. Zakładowej i mają potrwać do końca sierpnia. 1 czerwca obszar robót zostanie powiększony o część ul. Zakładowej, która dziś jest wyłożona kostką betonową. Tu roboty zaplanowano do końca września. Harmonogram przewiduje, że cała inwestycja zakończy się przed 1 listopada br.

Pokazujemy również schemat organizacji objazdów, który obowiązywać będzie w czasie budowy. Uzgodniono trasę obejmującą ulice Szkolną, Nowogardzką z jej przedłużeniem oraz obwodnicę wschodnią Goleniowa.

Wykonawca zobowiązany jest tak prowadzić roboty, żeby zapewnić dojazd do firm funkcjonujących przy ul. Maszewskiej. Utrudnień nie da się uniknąć i należy je uwzględniać planując dojazd w rejon robót.

roboty

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl