Dzisiaj jest: 22 Marca 2018 roku    |    Imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
poniedziałek, 05 marca 2018 09:30

Najpierw most

Wiadomo już, w jaki sposób będzie przebiegać remont odcinka ul. Andersa z mostem na Inie. Najbardziej odczują go kierowcy samochodów.

Remont odcinka ograniczonego ulicami Konopnickiej i Konstytucji 3 Maja będzie podzielony na dwie części. Najpierw remontowany będzie most na Inie wraz z kawałkiem ulicy od skrzyżowania z ul. Konopnickiej (które nie będzie wyłączane z ruchu) do zjazdu w ul. Zielona Droga. Most będzie wyłączony z ruchu kołowego, ale najprawdopodobniej będzie możliwość korzystania z niego przez pieszych. Kierowcy będą zmuszeni korzystać z objazdu ulicami Kasprowicza bądź Szczecińską.

Po zakończeniu remontu mostu ruch na tym odcinku zostanie wznowiony, a zamknięty zostanie krótki odcinek ul. Andersa między ul. Konstytucji 3 Maja a zjazdem w ul. Zielona Droga. Skrzyżowanie ulic Konstytucji i Andersa nie będzie zablokowane, zachowany zostanie swobodny przejazd na osi kościół św. Katarzyny-dworzec.

Dobiega końca kontrola formalna ofert złożonych w przetargu na remont ul. Andersa, w ciągu kilku najbliższych dni nastąpi ogłoszenie wyników, podpisanie umowy z wykonawcą oraz przekazanie placu budowy.

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl