Dzisiaj jest: 22 Maja 2018 roku    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
czwartek, 16 czerwca 2016 11:05

Organizm a środowisko

7 czerwca w Zespole Szkół Publicznych w Kliniskach Wielkich odbył się XVII Powiatowy Konkurs Ekologiczny pod nazwą „Organizm a środowisko”. W konkursie uczestniczyło 13 szkół z Powiatu Goleniowskiego.

7 czerwca w Zespole Szkół Publicznych w Kliniskach Wielkich odbył się XVII Powiatowy Konkurs Ekologiczny pod nazwą „Organizm a środowisko”. W konkursie uczestniczyło 13 szkół z Powiatu Goleniowskiego: Szkoła Podstawowa nr 8 z Goleniowa, Szkoła Podstawowa z Komarowa, Szkoła Podstawowa nr 2 z Goleniowa, Szkoła Podstawowa z Przybiernowa, Szkoła Podstawowa z Maszewa, Szkoła Podstawowa nr 2 z Nowogardu, Szkoła Podstawowa nr 1 z Nowogardu, Szkoła Podstawowa z Błotna, Szkoła Podstawowa nr 3 z Nowogardu, Szkoła Podstawowa z Długołęki, Szkoła Podstawowa z Osiny, Szkoła Podstawowa ze Stepnicy i Szkoła Podstawowa z Klinisk Wielkich. Jury konkursu: Dorota Misztal – przewodnicząca, Dagmara Baranowska-Maślarz – członek komisji (Urząd Gminy i Miasta Goleniów) i Hubert Sola - członek komisji (Nadleśnictwo Kliniska). Na wręczeniu nagród obecni byli: wiceburmistrz Tomasz Banach, Dyrektor Wydziału Planowania Przestrzennego Nieruchomości i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy i Miasta Goleniów Anna Gałaj i przedstawiciel Zarządu Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Szczecinie – Patrycja Romanowska-Puczko.
Wyniki: I miejsce: Klara Kraszewska (93 pkt./100) - Szkoła Podstawowa nr 1 z Nowogardu – opiekun: Romualda Rucińska, II miejsce: Kalina Kaczmarek - Szkoła Podstawowa nr 2 z Nowogardu (92 pkt./100) – opiekun: Grażyna Jackowska i III miejsce: Florence Napiórkowska Szkoła Podstawowa nr 8 z Goleniowa – 91 pkt./100).

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl