Dzisiaj jest: 25 Lutego 2020 roku    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
piątek, 30 sierpnia 2019 12:55

Nowy rozkład komunikacji miejskiej

Od poniedziałku, 2 września 2019 r. obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy bezpłatnej komunikacji w Gminie Goleniów. Pojawią się m.in. trzy nowe kursy i nowe przystanki.

Zlikwidowany zostaje przystanek przy ul. Grunwaldzkiej, a w jego miejsce do rozkładu jazdy wprowadza się przystanek przy ul. Puszkina oraz w drodze do ZSP - Niepodległości przystanek przy ul. Armii Krajowej (linie 1 i 3). W kursach do GPP Łozienica wprowadza się przystanek GPP LUF nż. (na żądanie) i nieznacznie koryguje się godziny zatrzymań.
W kursach z i do Niewiadowa koryguje się godziny odjazdu.

Wprowadza się 3 nowe linie komunikacyjne:

 • linia nr 7 relacji: Dworzec PKS - Kąty - Krępsko - Łaniewo - Modrzewie - Żdżary- Dworzec PKS
 • linia nr 8 relacji: Dworzec PKS - Łozienica - Kępy Lubczyńskie - Borzysławiec - Lubczyna - Dworzec PKS
 • linia nr 9 relacji: Dworzec PKS - Rurzyca - Kliniska - Czarna Łąka - Pucice - Załom - Dworzec PKS

W wyniku powyższych zmian zmian zmienia się numerację linii. Pełny rozkład jazdy jest dostępny na naszej stronie w zakładce "Dla mieszkańców → komunikacja → Komunikacja miejska".

Urząd Gminy i Miasta

pl. Lotników 1
72-100 Goleniów
tel. 91 46 98 200 lub 222
fax 91 46 98 298
e-mail: ugim@goleniow.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 RODO informuje się petentów Urzędu Gminy Goleniów, że:

 1. Administratorem zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie danych osobowych klientów Urzędu jest Burmistrz Gminy Goleniów. Adres Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie: 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, tel. 91 46 98 200, e-mail: ugim@goleniow.pl.
 2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marta Kachniarz, tel. 91 46 98 293, e-mail: abi@goleniow.pl.
 3. Dane osobowe klientów zbierane i przetwarzane są w celu wykonywania przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ustawowych zadań publicznych, określonych min. w ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
 4. Dane osobowe klientów urzędu przetwarzane są w zdecydowanej większości przypadków na podstawie ustaw. Dane mogą być również przetwarzane w celu zawarcia umowy oraz na podstawie zgody wyrażonej przez klienta urzędu.
 5. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
 6. Dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w jednolitym rzeczowym wykazie akt dla organów gmin i związków międzygminnych lub – w przypadku projektów – umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem, a określoną instytucją, trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych. Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w jednolitym rzeczowym wykazie akt.
 7. Klienci urzędu mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo uzyskania potwierdzenia przetwarzania, możliwość sprostowania i uzupełnienia danych, możliwość usunięcia danych (w nielicznych przypadkach), ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
 8. Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie, klienci mają prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 9. Klienci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podawanie przez klienta jest obowiązkowe. W niektórych sprawach podawanie danych osobowych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów, o których mowa w ust. 3. W sytuacji dobrowolności podawania danych osobowych klienci zostaną o tym fakcie poinformowani.